Ev Sırası Bekleyenlere İlaç Gibi Kredi! Halkbank Şubesine Gitmeniz Gerekiyor

Konut kredisi kullanarak kendi evini almayı bekleyip yüksek faize takılanlar için ilaç gibi kredi Halkbank tarafından duyuruldu.

Ev Sırası Bekleyenlere İlaç Gibi Kredi! Halkbank Şubesine Gitmeniz Gerekiyor

Halkbank ilaç gibi konut kredisi ev almak için sırada olanlara çok özel imkanlar sağlıyor. Bankanın düşük faiz, yüksek vade ve yüksek limit politikası ev almayı kolaylaştırıyor. Yaz aylarının son döneminde uygun fiyatlı ev bulanların değerlendirebileceği konut kredisi özellikleri sizlerle.

HALKBANK'TAN İLAÇ GİBİ KONUT KREDİSİ

Kendi evini almak isteyenler için Halkbank ayrı ayrı kredi paketleri sağlıyor. Müşteriler kendi durumlarına göre bu kredi paketlerinden birini değerlendirerek en uygun koşulda evlerini alabilirler. Maaşını Halkbank'tan alanlar için konut kredisi paketlerinin yanı sıra konutların özelliklerine özel paketlerde bulunuyor.

ilaç gibi kredi2

Tüm bu kredilerin yanında herkesin başvuruda bulunabileceği yüksek limitle sağlanan hesaplı evim konut kredisi ve canım evim konut kredisi ev alacaklara aracılık ediyor.

Hesaplı Evim Konut Kredisi için resmi sitesinden bir açıklamada bulunan Halkbank, müşterilerin yararlanabilecekleri imkanları açıkladı. Banka kredi kullanımlarına dair açıklama metninde müşteriler için "Bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkân tanıyan kredimizdir. Size özel avantajlı faiz oranları sunan konut kredimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz." bilgilerini paylaştı.

YÜKSEK LİMİT İLK HARCAMALARINIZI DÜŞÜRECEK

Halkbank'ın sağladığı konut kredisi paketinde müşterilere yüksek limit olanağı sağlanır. Yüksek limit özelliğiev alımının ilk aşamasında vatandaşların cebinden nakit olarak çıkacak giderleri azaltır.

Öyle ki çoğu özel banka ev alımı aşamasında müşterilere yüzde 20 oranında peşinat ödemesi yapılması zorunluluğu uygular. Özel bankaların konut kredisi paketlerinde yüzde 20 peşinat ve yüzde 80 kredi limiti sabit olup müşteriler yüksek peşinat ödemesi yaparlar. Kamu bankalarında ise peşinat ödemeleri özel kredi paketlerinde yüzde 10'a yüzde 90 olarak uygulanır.

ilaç gibi kredi

Halkbank'tan kredi çekeceklerde yüzde 10 peşinat ödemesi yaparak geri kalan tutarı kredi olarak kullanabilirler. Örneğin 350.000 TL değerinde bir ev alacaklar için 35.000 TL peşinat ödemesi yaparak geri kalan tutar kredi olarak çekilebilir, aylık taksitlerle ödenebilir.

BİRÇOK BANKADAN DAHA UYGUN

Halkbank'ın güncel konut kredisi faiz oranları yüzde 1.38 seviyesinde. Tüm bankalar arasında en düşük ikinci faiz olan bu oranın hemen üzerinde yüzde 1.37 seçenekleri bulunuyor.

SONRAKİ HABER