Ev Tadilatı Nedeni İle Tartıştığı Kardeşini Av Tüfeği İle Vurarak Öldürdü!

Manisa'da iki kardeş arasında ev tadilatı ve eşyalar konusunda yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada sinirlerine hakim olamayan 33 yaşındaki ağabey 25 yaşındaki kardeşini av tüfeği ile vurarak öldürdü.

Ev Tadilatı Nedeni İle Tartıştığı Kardeşini Av Tüfeği İle Vurarak Öldürdü!

Manisa'ya bağlı olan Turgutlu ilçesinde iki kardeş arasında ev tadilatı nedeni ile tartışma yaşandı. Albayrak Mahallesi'nden bulunan evin tadilatı ve ev eşyaları nedeni ile 2 kardeş arasında yaşandığı iddia edilen tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

ABİSİ TARAFINDAN VURULAN 25 YAŞINDAKİ KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ!

İddialara göre iki kardeş arasında ev tadilatı sonrası oda seçimi konusunda tartışma yaşandı. Manisa'nın Turgutlu ilçesi Albayrak Mahallesi Çiler Sokak'ta yer alan ve inşaatı yeni biten evde 33 yaşında olan M.Ç. ile 25 yaşındaki erkek kardeşi Y.Ç. arasında oda seçimi konusunda anlaşmazlık büyük bir kavgaya dönüştü.

Kavganın büyümesi üzerine ağabey çatıya çıkarak av tüfeğini alarak tekrar kardeşinin yanına döndü. Ağabeyi tarafından av tüfeği ile vurulan kardeş kanlar içinde yere yığılırken silah seslerini duyan yakınları hemen eve koştu. Küçük kardeşi yerde kanlar içerisinde gören yakınları ağabeyi darp ederken olay yerine güvenlik ve sağlık güçleri çağrıldı.

Ev Tadilatı Nedeni İle Tartıştığı Kardeşini Av Tüfeği İle Vurarak Öldürdü! - Resim 1

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen abisi tarafndan vurulan 25 yaşındaki Y.Ç. kaldırıldığı Turgutlu Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Yakınları tarafından dövüldüğü idddia edilen ağabey de almış olduğu darp yaraları nedeni ile önce özel bir hastaneye ardından ise Manisa Şehir Hastanesine sevk edildi.

Genç adamın oda seçimi nedeni ile tartıştığı ağabeyi tarafından öldürülmesi üzerine yakınları sinir krizi geçirirken hastanenin önünde uzun süre göz yaşları döktü. Güvenlik güçleri olay yerinde bulunan ve cinayetin işlendiği av tüfeğini teslim alırken olay hakkında soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.