Evde Paketleme İşi İle Aylık 5 Bin TL Ek Gelir Elde Etme Fırsatı! İŞKUR Paketleme İşçisi Başvuru Formu

Ek gelire ihtiyacı olanlara evde paketleme işi ile fırsat sunulurken İŞKUR ise paketleme işçisi başlığı altında yüzlerce iş ilanı yayımladı. Evde ek gelir kazanmak isteyen kişiler için yeni ilanlar!

Finans 04.03.2022 - 22:30 04.03.2022 - 22:31 Gülcan Özer

Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile vatandaşın geçim derdi de artarken pek çok kişi ay sonunu getirmekte zorlanıyor. Elektrik ve doğalgaz faturalarının çok yüksek gelmesi, KDV indirimine rağmen yükselen enflasyon rakamları nedeni ile gıda fiyatlarında yaşanan yükseliş vatandaşın yılbaşında aldığı maaş zamlarını eritirken ek gelir ihtiyacı arttı. 

Bu süreçte pek çok kişi ek gelir elde etmek için alternatif çözüm yolları ararken kendi işlerine ek olarak yapılabilecek iş teklifleri öne çıktı. Özellikle de evde paketleme işi yapmak isteyen kişilerin sayıları artarken bu konuda pek çok iş teklifi de sunuldu. 

EVDE BONCUK PAKETLEME İŞİ NEDİR, AYLIK NE KADAR PARA KAZANDIRIR?

Evde paketleme işi veren firmalar tarafından en çok aranılan pozisyonların başında evde boncuk paketleme işi yer alıyor. Bu işte kapınıza kadar teslim edilen boncukları sizden istenilen şekilde ayırarak paketlemeniz yeterli oluyor. Paket başı verilen işte ödeme teslimatta nakit olarak yapılıyor.

evde boncuk paketleme işi

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ İLE EK GELİR İMKANI! EVDE KINA PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR, KAÇ PARA?

Kına paketleme işi yapmak isteyen kişiler için verilen ilanlarda genelde grup olunması şart koşuluyor. Kalabalık gruplara verilen işler süreli olarak veriliyor ve parça başı ödeme yapılıyor. Evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları üzerinden irtibata geçiliyor. Ancak tüm işlerde olduğu gibi bu işte de dolandırıcılara karşı dikkatli olunması ve asla önden kapora ya da güvence olarak para ödenmemesi, iş teslim edildiği anda paranın peşin olarak talep edilmesi gerekiyor. Bu iş ile yapılan paketleme sayısına bağlı olarak değişmekle beraber aylık 5-6 bin TL para kazanma imkanı bulunuyor. 

evde kına paketleme işi

EVDE PAKETLEME YAPANLARIN YORUMLARI! EVİNDE EK İŞ YAPAN VAR MI?

İŞKUR PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVURU FORMU! İŞKUR PAKETLEME İŞİ NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İŞKUR paketleme işçisi ilanları kurumun kendi resmi internet sitesi olan İŞKUR GOV TR üzerinden yayımlanmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan başvurularda kişinin önce üye girişi yapması gerekmekte olup İŞKUR şifresi olmayan kişiler e-devlet şifresi ile de sisteme giriş yapılabilmektedir. İŞKUR PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVURU LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ...

işkur paketleme işçisi başvuru linki

Linki tıkladığınız anda yukarıda yer alan sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfa üzerinden çalışma yeri için il seçeneğini tıklayarak yaşadığınız il ve ilçede yer alan ilanlara ulaşabilirsiniz. 

paketleme işçisi ilanları

Şu anda sitede çok sayıda ilan bulunmakta olup paketleme işçisi olarak verilen ilanlarda genelde işyerinde tam zamanlı olarak çalışacak personel araması yapılmaktadır. İlanları tıklayarak aranılan şartları ve paketleme işçisi maaşları için teklif edilen rakamları öğrenebilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@