Evden Çıkmadan 100.000 TL Kredi Fırsatı! Şubeye Gitmeden Şekerbank’tan Eve Teslim İhtiyaç Kredisi Açıklandı

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan Şekerbank, uygun kredi faiz oranları ile müşterilerinin yanında. Şekerbank’ın acil nakit ihtiyacı olan kişilere özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası..

Evden Çıkmadan 100.000 TL Kredi Fırsatı! Şubeye Gitmeden Şekerbank’tan Eve Teslim İhtiyaç Kredisi Açıklandı

Şekerbank, acil nakit ihtiyacı olan tüm tüketicilere tam destek vermeye devam ediyor. Şubelere gitmeye gerek kalmadan da kolayca inceleyerek, başvuru yapabileceğiniz ihtiyaç kredisi fırsatlarını sizlerle buluşturan Şekerbank, düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme planları ile her zaman yanınızda.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenlerin on sekiz yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Şekerbank’ın ihtiyaç kredisi için istemiş olduğu ayrıntılı çalışma belgelerinin listesini resmi internet sitesinde ya da mobil bankacılık uygulamasından net bir şekilde temin edebilirsiniz. İhtiyaç kredisine başvuru yapmak için size en yakın Şekerbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi bankanın resmi internet sayfasını kullanabilir ya da cep telefonunuza mobil uygulama indirerek başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Şekerbank, tüketicilerin ihtiyaç duydukları nakit desteğini sağlarken, bir yandan da temin edilen ihtiyaç kredisinin geri ödemesinde zorlanmalarını engellemektedir. Bu nedenle ihtiyaç kredisi faiz oranlarını oldukça minimum seviyelerde tutmaktadır. Şekerbank’ın belirlemiş olduğu en düşük faiz oranı yüzde 2,50’dir.

Şekerbank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Şekerbank, farklı ihtiyaçlara özel olarak kredi sağlamaktadır. Her kredinin farklı bir aralığı bulunmaktadır. Şekerbank müşterisi olun ya da olmayın, ihtiyaç kredisinde herkes bankanın sağlamış olduğu avantajdan faydalanabilmektedir. Şekerbank’ın ihtiyaç kredisinde belirlemiş olduğu en düşük tutar 1.000 TL iken en yüksek kullanım sağlanabileceğiniz tutar ise 100.000 TL’dir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Şekerbank aracılığı ile temin edeceğiniz ihtiyaç kredisinin vade oranları, bankadan almak istediğiniz tutara göre değişiklik göstermektedir. Şekerbank’ın vade oranı, 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımı sağlanması halinde otuz altı ay olarak belirlenmiştir. 50.000 TL’den 100.000 TL’ye kadarki oranlarda kullanım sağlanacak ihtiyaç kredileri için en uzun vade yirmi dört ay olarak belirlenmiştir.

Haber Kaynağı: Emlak365.com