Evini Değiştireceklere 36 Ay Vadeli Emlak ve Taşınma Finansmanı Albarak Türk'te

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin taşınma sırasında oluşacak masrafları için özel bir finansman sağlıyor. İşte evini taşıyacaklar için sunulan tüm o olanaklar.

Evini Değiştireceklere 36 Ay Vadeli Emlak ve Taşınma Finansmanı Albarak Türk'te

Yaz döneminde kiralık evini değiştiriecek olan yada kendi evini alıp taşınma planları yapan müşterilere Albaraka Türk Katılım Bankası tüm giderler için finansman paketi hazırladı.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI'NDAN TAŞINMA FİNANSMANI

Banka müşterilerinin taşınma sırasında oluşacak tüm masraflarını kendi karşılayacak. Kar payı oranıyla vadeli ödeme planı sunacak olan Albaraka Türk Katılım Bankası daha esnek şartlarda ödeme planları oluşturacak.

Taşınma ve emlak finansmanının hangi amaçla kullanılabileceğine dair bir açıklama yapan Albaraka Türk Katılım Bankası, finansmanın başta nakliye ücreti için geçerli olduğunu duyurdu. Taşınma sırasında ki nakliye ücretlerini kendi karşılayacak olan banka bunun dışında müşterilerin yapacakları her türlü emlak komisyonu ödemelerini de karşılayacak.

Taşınma sürecinde faturalı olarak ödenebilecek tüm masraflar için taşınma finansmanı kullanılabilir. Taşınma finansmanı sistemi faizsiz bankacılık kapsamında olacak. Müşteriler yapmış yada yapacak olan masrafları için bankaya başvuruda bulunacaklar. Banka onay vermesi durumunda tüm masrafları kendi ödeyecek. Ödemeler yapıldıktan sonra banka müşterilerin talepleri doğrultusunda vadeli ödeme planı oluşturacak. Vadeli ödeme planına güncel kar payı oranları eklenecek.

Taşınma finansmanı kullanacak olan aileler için vade süreci ihtiyaç finansmanı kapsamında 36 ay olarak sağlanacak. Müşteriler nakliye, komisyon ve diğer taşınma masraflarını 3 aydan 36 aya kadar uzanan bir ödeme planıyla gerçekleştirecekler. Emlak finansmanı için kar payı oranı ise kişiye özel değişecek. Banka ağustos sonunda ise yüzde 1.65 kar payı ile finansman sağlıyor.

SONRAKİ HABER