Evinin Balkonundan Halı Silkeleyen Kadın Düşerek Hayatını Kaybetti!

Binalarda sık sık kavga ve tartışmalara neden olan balkondan halı silkelemek ve çırpmak ne yazık ki bu sefer bir kadının hayatını kaybetmesine neden oldu. Antalya Kepez ilçesi Şafak Mahallesi, 4276 Sokak'ta meydana gelen olayda balkondan halı silkelemek isteyen kadın halı ile beraber aşağıya düşerek hayatını kaybetti.

GÜNDEM 17.06.2021 - 08:06 17.06.2021 - 08:06 Emlak 365

Ev hanımlarının temizlik yaparken sıklıkla tercih ettikleri ve apartmanlarda da bu nedenle sık sık tartışmaların da yaşandığı balkondan halı çırpmak bu sefer bir hayatın son bulmasına neden oldu. Antalya'da temizlik yapan kadın balkonundan halı silkelediği esnada dengesini kaybederek halı ile beraber aşağıya düştü. 

Birinci katta oturan kadın halı ile beraber aşağıda bulunan beton zemine düşerken olay yerine hemen sağlık görevlileri çağrıldı. 

BALKONDAN HALI SİLKELERKEN BETON ZEMİNE DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ! 

Antalya Kepez ilçesi Şafak Mahallesi, 4276 Sokak'da bulunan apartmanda meydana gelen olayda temizlik yapan 53 yaşındaki kadın balkondan halı silkelemek istedi. Halıyı balkondan aşağıya sarkıtan kadın bir anda dengesini kaybetti ve halının ağırlığı ile beraber birinci katta bulunan evlerinin balkonundan halı ile beraber aşağıya düştü. 

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine hemen sağlık ekipleri çağrılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen halı ile beraber aşağıya düşen kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Çocuklarının zorlukla teskin edildiği kadının cansız bedeninin etrafı görüntü alınmasının engellenmesi adına kapatılırken olay yerine güvenlik görevlilieri de çağrıldı. 

Çocuklarının "anne, anne"  diye bağırarak ağlaması etrafta toplanan kişilerin de gözyaşları dökmesine neden olurken olay yerine gelen savcı ve güvenlik görevlileri incelemelerde bulundu. 53 yaşındaki kadının düştüğü balkondan parmak izi örnekleri alınırken balkon ile zeminin arasındaki mesafede ölçüldü.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@