Evraksız, Kefilsiz ve Masrafsız Kredi Dönemi Başladı! Dev Bankadan Dosya Masrafsız Kredi Harekatı!

Enpara, evraksız ve masrafsız kredi dönemini başlattı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun aylık taksitlerle çeşitli tutarlarda ihtiyaç kredisi sağlanacak.

Finans 02.04.2022 - 20:07 02.04.2022 - 20:07 Büşra Uluşen

Teknolojik gelişmelerin bankacılık sektöründeki izleri gün geçtikçe daha belirgin bir hâl alıyor. Özellikle evraksız, gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar, ihtiyaç kredisi konusunda diğer bankaların önüne geçmeyi başarıyor. Bu minvalde kurulan bir sanal banka olan Enpara, QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredilerindeki en büyük kozu olarak göze çarpmakta. Kredilerde gelir belgesi istemeyen, gereksiz evrak ve kefil derdiyle uğraşmanıza engel olan Enpara, bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde yoğun bir kredi trafiğine maruz kalmakta.

Enpara, ihtiyaç kredisi ürününü sunarken en bonkör davranan bankaların başında gelmekte. Özellikle kefil ve evrak istememesi, diğer bankacılık ürünlerinde olduğu gibi kredilerden de masraf almaması, bonkörlüğün yanı sıra bireylere rahat bir kredi imkânı da sunmakta. Kredisini Enpara’dan çekenler, başvuruları onaylanır onaylanmaz paralarını alabilirken masrafsız bankacılık anlayışı sayesinde diledikleri zaman çektikleri krediyi başka bir hesaba ücret ödemeden gönderebiliyorlar.


440,98 TL Taksitle 10.000 TL Krediniz Hazır!

Tüketici kredisi faiz oranlarının yüksek seyrettiği şu günlerde Enpara, uygun ödeme planlarıyla da bireyleri cezbetmeyi başarıyor. 36 ay vade ile çekilen 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık ödemesi Enpara’da sadece 417,19 TL. Enflasyon oranlarının artması ile beraber paranın değeri giderek azalırken 3 yılda toplamda ödenen kredi geri ödemesi sadece 15.018,84 TL. Ayrıca kredi işleminden masraf alınmayacak olması da önemli bir avantaj. Kredi miktarı arttığında bu avantaj, çok daha belirgin bir hâle gelmekte.

enpara kredi-2

Enpara, yüksek montanlı ihtiyaç kredilerinden de masraf tahsil etmiyor. 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisinde toplam geri ödeme tutarı 75.093,84 TL'yken her aya düşen taksit ödemesi 2.085,94 TL olarak göze çarpıyor. Başka bir bankadan bu şekilde kullanılacak bir kredi için 250 TL dosya masrafı tahsil edilirken Enpara, bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

enpara1

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak üzere Enpara web adresini ziyaret edebilir, cep telefonunuzun uygulama edinim servisini kullanarak Enpara uygulamasını akıllı telefonunuza da indirebilirsiniz. Kredinizin sonuçlanma ve olumlu bulunması halinde kredi tutarının hesabınıza geçme süresi ortalama 5-10 dakikayı bulacaktır. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@