Exxen Üyeliği Nasıl Alınır? Üyelik Ücreti 2021 ve Paketleri

Türkiye'nin yeni dijital medya platformu Exxen kaliteli içerikleri ve maç yayınları ile öne çıkmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen üyelik ücreti, paketleri ve üyelik işlemleri!

Gündem 28.09.2021 - 16:20 28.09.2021 - 16:21 Gülcan Özer

1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayan Exxen son dönemde Acun Ilıcalı tarafından tüm maç yayınlarının satın alınacağı iddiaları ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Kaliteli dizileri, sosyal medyayı sallayan programları ile adından söz ettiren Exxen üye sayısını da her geçen gün arttırıyor. 

Pek çok kişi Exxen üyelik ücreti 2021 rakamları, paket içerikleri ve üyelik işlemlerinin nasıl yapıldığı gibi sorulara yanıt arıyor. Peki, Exxen'e nasıl üye olunur, üyelik işlemleri nereden yapılır, üyelik ücreti ne kadar, kaç TL?

EXXEN ÜYELİĞİ NASIL OLUR?

Türkiye'nin en genç dijital medya platformu olarak öne çıkan Exxen üye sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Exxen üyeliği için arama motorunuza Exxen yazın ve siteye giriş yapın. Platforma giriş yaptığınız anda karşınıza çıkan Üye Ol Linkine tıklayın. 

EXXEN-ÜYELİK-EKRANI

Hemen üye ol linkine tıkladığınızda karşınıza gelecek olan yeni pencerede yer alan Adı, Soyadı, E Posta adresi bilgilerini girin ve üye ol bağlantısını tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak olan yönergeleri adım adım takip edin. 

exxen-üyelik-ücreti-ne-kadar

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR, ÜYELİK PAKETLERİ HANGİLERİ?

İzlenmek istenen içeriklere yönelik olarak Exxen çok sayıda paket seçeneği ve bu paketlere yönelik olarak fiyat aralıkları sunmaktadır. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği sunulurken Exxen reklamsız üyelik ücreti daha yüksek olarak uygulanmaktadır. Açıklanan son fiyatlara göre;

Exxen reklamsız üyelik ücreti 2021; aylık 19.90 TL, yıllık 199,90 TL, 

Exxen reklamlı üyelik ücreti 2021; aylık 9,90 TL ve yıllık 99,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. 

ExxenSpor Bireysel Üyelik Paketi ücreti için ise aylık 24,90 TL ek ücret ile 34,80 liradan başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir. Reklamsız sezonluk paket 44,80 liradan başlarken Taahhütsüz aylık paket reklamlı 49,90 lira ve reklamsız Exxen aylık ücretine ek olarak 39,90 TL olmak üzere toplam 59,80 olarak ödenmektedir. 

Belirlenen paketler internet üzerinden satın alınmakta olup, ödeme işleminin yapılmasının ardından gelen aktivasyon kodu ile hemen satın alınan paketlerde yer alan içerikler internetten izlenmeye başlanabilmektedir. Söz konusu fiyatlar web üzerinden yapılan alımlarda geçerlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@