Exxen'in Parlayan Yıldızı Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın Lüks Villasını Annesine Hediye Aldı!

Acun Ilıcalı tarafından satışa sunulan Ulus'ta yer alan lüks villayı Exxen kanalındaki Konuşanlar isimli programla ünlenen Hasan Can Kaya annesine hediye aldı!

Exxen'in Parlayan Yıldızı Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın Lüks Villasını Annesine Hediye Aldı!

Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital yayın platformu Exxen ile yıldızı parlayan Konuşanlar isimli programı hazırlayan Hasan Can Kaya bu sefer yapmış olduğu konut yatırımı ile adından söz ettirdi. 31 yaşında olan sevilen isim patronunun teklif etmesi üzerine 3 katlı tripleks villayı annesine satın aldı.

Bir kere daha hayırlı evlat olduğunu kanıtlayan Hasan Can Kaya yapmış olduğu yatırım ile günün en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı. Survivor isimli yarışma programı ile reyting rekorları kıran TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın yaz dönemindeki popüler yapımı ise Master Cheff isimli yarışma programı olarak öne çıkıyordu.

EXXEN KANALINDA KONUŞULANLAR PROGRAMINI SUNDU, LÜKS VİLLAYI KAPTI!

TV8 kanalının sahibi ve yapımcı Acun Ilıcalı yeni projeleri ile de adını duyurmaya devam ederken kurmuş olduğu Exxen isimli platform her geçen gün büyümeye devam ediyor. Platformda yer alan dizi ve sohbet programlarına ek olarak TV8 kanalının favori programlarının özel bölümleri de bu dijital platform üzerinden yayımlanmaya başlanmıştı.

Platformun en çok tutan programlarından biride 31 yaşında olan Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşulanlar isimli program olmuştu. Programı ile sık sık gündeme gelen Kaya bu seferde Acun Ilıcalı tarafından satışa sunulan Ulus Yeşil Evler’deki tripleks villa ile gündeme geldi. Hürriyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre Kaya'nın annesine ev aradığını duyunca satışta olan villasını ünlü isme önerdi.

hasan-can-kaya-acun-ılıcalı

Annesi ile beraber evi gezen ve çok beğenen Kaya ile Ilıcalı arasındaki pazarlık sonrasında Hasan Can Kaya annesine evi satın aldı. Açmış olduğu You Tube kanalı ile geniş kitlelere ulaşan ve ünlenmeye başlanan Kaya'ya Acun Ilıcalı Exxen platformunda program teklifinde bulunmuş, Kaya'da teklifi kabul ederek Konuşulanlar isimli programa başlamıştı.

Acun Ilıcalı'ın ünlü ettiği isimler arasına katılan Hasan Can Kaya böylelikle programdan elde ettiği kazancını annesi için kullanmayı tercih etmiş oldu. Okuyanların hayırlı evlat nitelendirmesini yapmış oldukları haberden sonra Hasan Can Kaya bir kere daha sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girerken yapılan paylaşımların altına çok sayıda destek yorumu bırakıldı.

SONRAKİ HABER