Faiz İndirimi Geldi, Dengeler Değişti! En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini QNB Finansbank Vermeye Başladı!

Müşterilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank tarafından yeni müşteriler için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. QNB Finansbank Tanışma Kredisi Kampanyası nedir?

Finans 07.10.2021 - 22:15 07.10.2021 - 22:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de uygun maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyaları son zamanlarda en çok yapılan aramalar içerisinde yer alıyor. Kredi faizlerini araştıran vatandaşlar bankaların kendilerine sundukları tüm imkanları merak ediyorlar. Bu konuda QNB Finansbank tarafından kaçırılmayacak bir kredi kampanyasının tanıtımı yapıldı. 

QNB FİNANSBANK TANIŞMA KREDİSİ NEDİR?

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre yeni müşteriler için cazip bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. QNB Finansbank Tanışma Kredisi adı verilen bu kredi kampanyası ile düşük faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu imkandan yararlanan müşteriler oldukça sınırlı maliyetlerle nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar. 

AYLIK YÜZDE 1,34 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler aylık yüzde 1,34 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredi faizinin bankacılı kpiyasasında ayrı bir önemi bulunuyor. Buna göre şu anda ihtiyaç kredisi kampanyaları içerisinde en düşük faizli ihtiyaç kredisi QNB Finanbank tarafından verilmeye başlandı. Bu kredi faizinin daha düşük faizlerle herhangi bir şekilde ihtiyça kredisi şu anda hiçbir banka tarafından verilmiyor. 

DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KİMLERE VERİLİYOR?

QNB Finansbank kampanya açıklamasına göre aylık 1,34 faizle verilen ihtiyaç kredisi olan Tanışma Kredisi tüm müşterilere sağlanmıyor. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin QNB Finansbank'ın yeni müşterileri olması gerekiyor. Bankanın yeni müşterileri QNB Finansbank'tan kullanacakları ilk ihtiyaç kredisinde bu faiz imkanından yararlanabiliyorlar. 

30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan aylık yüzde 1,34 faizle ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler maliyet hesaplamalarını merak ediyorlar. Bankanın örnek maliyet hesaplamasına göre 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi vadesi süresi boyunca her ay 1.104 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 39.750 TL olduğu belirtildi. 

qnb finansbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için nasıl kredi başvurusunda bulunabilecekleri de açıklandı. Buna göre bankanın internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonu ile ihtiyaç kredisi başvurusu kolayca yapılabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank'ın Alo Kredi hattı üzerinden de kredi başvurusu alınıyor. SMS yolu ve banka şubelerinin yanında mobil ve internet şubelerinden da kredi başvurusu kabul ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@