Faiz Ödemek İstemeyenler Başvurular Alınmaya Başladı! Albaraka Türk'ten 2 Seçenek Birden

Albaraka Türk Katılım Bankası faizsiz ihtiyaç finansmanı paketini yeniledi. Banka daha düşük kar payı ve daha uygun ödeme planlarıyla finansman sağlayacağını ilan etti.

Faiz Ödemek İstemeyenler Başvurular Alınmaya Başladı! Albaraka Türk'ten 2 Seçenek Birden

Faizsiz ihtiyaç finansmanı paketi kapsamında Albaraka Türk Katılım Bankası yenilenme içine girdi. Yaz aylarına özel sağladığı finansmanında güncellemeye giden banka daha düşük kar payı oranıyla finansman sağlayacağını bildirdi. Ayrıca ek ve kolay ödeme seçenekleri de mevcut.

FAİZ ÖDEMEDEN İHTİYAÇLARINIZI GİDERİN

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan düşük kar payı oranıyla ihtiyaç finansmanı belirli bir süre için geçerli. Müşteriler eylül ayı sonuna akdar yapacakları başvuru ile ilan edilen özelliklerden faydalanabilecekler. İhtiyaç finansmanı paketinde banka müşterilerine iki ayrı plan sunuyor.

Toplam 36 ay vade imkanı sunan banka düşük vadeli ödemelerde daha uygun kar payı oranı sunduğunu bildirdi. Eğer müşteriler uzun vadeli ödeme planı isterlerse kar payı oranı maliyetler yükselecek. 1 ay ile 12 ay vadeli bir ödeme planıyla ihtiyaç finansmanı kullanılmas durumunda ödemeler yüzde 1.62 kar payı ile olacak. Eğer müşteriler 13 aydan uzun 36 aya kadar olan bir ödeme planı seçerlerse kar payı oranı yüzde 1.65 olarak uygulanacak.

Finansman Özellikleri

Banka finansman paketine dair duyurusunda, kampanyanın eylül ayı sonuna kadar geçerli olacağın duyurdu. İlan edilen tarihe kadar şubelerden ve jet finansman ile yapılacak finansman başvuruları kampanya dahilinde sunulacak. Müşteriler talep etmeleri durumunda 3 ay erteleme yapabilecekler. 36 ay vadeli ödeme planında 3 ay erteleme yapıldığında borç 33 ayda tamamlanacak.

Elektronik Ürün Alımı

Elektronik ürün alımlarında kullanılacak finansman ürünlerine dair ise Albaraka Türk Katılım Bankası "Bilgisayar alımlarında 12 ay, tablet alımlarında 6 ay, fatura tutarı 3.500 TL ve altında olan cep telefonu alımlarında 12 ay, fatura tutarı 3.500 TL üstünde olan cep telefonu alımlarında azami vade 3 aydır." açıklamasında bulundu.

KULLANIM ALANLARI

Kampanyalı finansman paketi; Konut Kirası Finansmanı, Taşınma Ücreti ve Emlak, Eşya Dekorasyon, Bina Tamamlama, Prefabrik, Doğalgaz Dönüşüm, Diş Sağlığı, Genel Sağlık, Seyahat, Devre Mülk, Devre Tatil, Beşik, Bebek Arabası, Puset, Oto Koltuğu, Eğitim, Yurt, Engelsiz Hayat, Hac ve Umre, Düğün Organizasyonu ve Teknoloji alanlarında kullanılabilir.

Başvurular banka şubesine veya bankanın dijital kanallarından yapılacak.