Faiz Oranlarına Devlet Müdahalesi! Cumhurbaşkanı İmzalamıştı Halkbank - Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Başvuruları Başladı

Yükselen faiz oranlarına devlet bankaları darbesi! Ziraat Bankası ve Halkbank sıfır faizli kredi başvuruları başladı. 1 sene ertelmeli, 84 ay vadeli kredi başvurusu linki ve başvuru şartları!

Finans 13.01.2022 - 14:50 13.01.2022 - 14:52 Gülcan Özer

Merkez Bankası'nın faiz indirdiği dönemde bankaların kredi faiz oranlarında yaşanan sert yükseliş büyük tepki çekmişti. Hem vatandaşlar hem de sanayi dünyası bankaların kredi faiz oranlarından şikayetçi olurken krediye erişimde sıkıntılar yaşanmaya başlanmıştı. Süreçte beklenen adım ilk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından atılmıştı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Esnaf ve Sanatkârlara Kredi Kullandırılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 5061) kapsamında Halkbank sıfır faizli kredi vermeye başlarken bir faizsiz kredi müjdesi de Ziraat Bankası tarafından verildi. Ziraat Bankası 100 bin TL sıfır faizli, 50 bin TL ise düşük faizli kredi olmak üzere toplam 150.000 TL kredi kampanyası başlattı. 

ZİRAAT BANKASI KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ SON BAŞVURU TARİHİ UZATILDI! 

Ziraat Bankası köye dönüş kredisi olarak ta anılan köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi son başvuru tarihi süresini uzattı. Başlatılan proje kapsamında köyünde hayvancılık yapmak isteyen kişilere Ziraat Bankası üzerinden küçükbaş hayvan alımları için sıfır faizli kredi desteği sağlanıyor. 

köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi

Köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi için daha önce yapılan açıklama ile son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olarak ilan edilirken yeni açıklama ile bu sürenin 12 Ekim 2022 tarihine kadar uzatıldığı ilan edildi. 100 bin liralık hayvan alımı için Ziraat Bankası faizsiz kredi desteği verirken aynı zamanda 50 bin TL düşük faizli kredi desteği de ilave olarak sunuluyor. 

başvuru formu

Ziraat Bankası faizsiz kredi başvurusu için sözleşme imzalayan il ve ilçelerde bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı il / ilçe müdürlüklükleri üzerinden yapılıyor. 

erdoğan faizsiz kredi kararı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan ve Resmi Gazete ile yayımlanan Esnaf ve Sanatkârlara Kredi Kullandırılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 5061) kapsamında da Halkbank üzerinden esnafa faizsiz kredi desteği verileceği ilan edilmişti. 

sıfır faizli esnaf kredileri halkbank

HALKBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYALARI! ESNAF, KADINLARA DESTEK, GİRİŞİMCİ FAİZSİZ KREDİ DESTEK BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Halk Bankası faizsiz kredi kampanyası kapsamında aranılan kriterleri taşıyan kişilere farklı çok sayıda faizsiz kredi desteği sağlıyor. Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösterenlere Kredi, Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci ve Esnafa Kredi, Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi, Girişimci Kredileri ve Kadın Girişimci kredisi paketlerinde sıfır faizli kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@