Faizler Geri Çekildi, Taksitler Düştü! Akbank'tan 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

İhtiyaç kredisi başvurusu için vakit kaybetmeyin diyerek yeni kredi kampanyasını duyuran Akbank aylık yüzde 1,67 kredi faizi ile 50 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Faizler Geri Çekildi, Taksitler Düştü! Akbank'tan 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de nakit ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçlarını kısa bir süre içerisind ekarşılamak isteyen vatandaşlara bankalar tarafından zaman zaman bazı avantajlı imkanlar sunulmaya devam ediliyor. Son dönemlerde kredi faizlerindeki düşüşlerle isminden sık sık söz ettiren Akbank, ihtiyaç kredisi kampanyası ile de büyük ses getirdi.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akbanjk ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelli,ğinin kişiye özel ödeme planı sunulması oldu. Her müşteriye kendi mali durumu ile alakalı olarak bir özel ödeme planı sunuluyor. Bu şekilde de ilerleyen aylarda ihtiyaç kredisi ödemelerinin kjişisel bütçelere çok büyük bir yük olmaması sağlanıyor.

UYGUN FAİZ, UZUN VADE

Akbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre ihtiyaç kredileri müşterilere düğün masrafları, tatil harcamaları ve borç ödemeleri gibi çeşitli ihtiyaçlara istinaden verilebiliyor. Her türlü ihtiyacın karşılanabilmesi için ihtiyaç kredisi başvurularına onay veren Akbank, müşterilere uygun faiz oranları ve uzun vade imkanları ile nakit desteği sağlıyor.

AKBANK MÜŞTERİSİ OLMAK ŞART DEĞİL

Akbank'In nakit ihtiyaçlarına karşı geliştirdiği ihtiyaç kredisi kampanyasında Akbank müşterisi olma şartı da bulunbmuyor. Akbank ile hiç çalışmammış vatandaşlar da kolay bir şekilde kredi başvurusu yaparak kredilerine onay alabiliyorlar. Çeşitli başvuru kanallarını kullanan Akbank müşterisi olmayanlar hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp kredi çekebiliyorlar.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Akbank 36 ay vadeli 50 Bin TL tutarındaki bir ihtiyça kredisi için müşterilere aylık yüzede 1,67 kredi faizi uyguluyor. Bu hesaplama ile müşterilerin aylık kredi taksitleri ise 1.962 TL oluyor. Müşteriler gecikmeye düşmedikçe ekstra herhangi bir maliyet ile karşı karşıya kalmıyorlar.

akbank ihtiyaç kredisi kampanyası

AKBANK İHYİTAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI

İhtiyaç kredisi başvuru şartlarında Akbank ağır maddelere de yer vermedi. Bu konuda da kolaylık sağlayan Akbank iki konuya dikkat ediyor. Öncelikle ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlar 18 yaşından büyük olmalılar. Ayrıca başvuru yapan müşterilerin risk ve istihbaratta olumluzlukları olmamalıdır.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ?

-Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya pasaport)
-Adres belgesi
-Gelir belgesi

SONRAKİ HABER