Faizler Sıfırlandı, Satışlar Patladı! Nissan, Renault, Hyundai, Peugeot Faizsiz Kredi Destekli Araba Kampanyaları

Yeni bir sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler Eylül ayı araba kampanyalarını araştırıyorlar. Faizsiz kredi ile çok sayıda firma özel kampanyalar ile araç satmaya devam ediyorlar. 

Finans 15.09.2021 - 21:58 15.09.2021 - 22:09 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen vatandaşlar yüksek maliyetler nedeniyle kredi desteğine ihtiyaç duyabiliyorlar. Müşterilerin taleplerini değerlendiren firmalar araba kampanyalarını da buna göre şekillendiriyorlar. Eylül ayı araba kampanytalarına ise faizsiz kredi imnkanları damgasını vurdu.

FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ İLE ARABA KAMPANYALARI

Taşıt kredisi kullanarak otomobil satın alanlar ekstra maliyetlerle ciddi ödemeler yapmak zorunda kalıyorlar. Bu da sıfır kilometre satın alırken insanların gözünü korkutuyor. Ancak otomobil firmaları bazı model araçlar için müşterilerine faizsiz kredi desteği veriyorlar. Bu da ciddi talep gören bir araba kampanyası oluyor. Peki hangi firmalar hangi model araçlar için ne kadar faizsiz kredi veriyorlar.

NİSSAN FAİZSİZ KREDİ DESTEKLİ ARABA KAMPANYALARI 

Nissan tarafından açıklanan araba kampanyalarına göre bazı model araçların satın alımında müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Nissan Qashqai model otomobil satın alacak müşterilere Nissan tarafından 12 ay vadeli ve sıfır faizli 100 Bin TL kredi veriliyor. Nissan yine 12 ay vadeli 100 Bin TL faizsiz kredi desteği ile Nissan X-Trail model otomobili satıyor. 

eylül 2021 araba kampanyaları

RENAULT FAİZSİZ KREDİ DESTEKLİ ARABA KAMPANYALARI 

Renault da Eylül ayına özel faiz kredisi desteği ile sıfır kilometre otomobil satışına devam ediyor. Renault tarafından kampanya açıklamasına göre Renault Yeni Taliant model otomobili satın alacak müşterilere 12 ay vadeli 60 Bin TL kredi faizsiz olarak veriliyor. Renault tarafından aynı şartlarda faizsiz olarak 12 ay vadeli 60 Bin TL kredi Renault Yeni Megane Sedan için de veriliyor. 

HYUNDAİ FAİZSİZ KREDİ DESTEKLİ ARABA KAMPANYALARI 

Hyundai de faizsiz kredi desteği ile sıfır kilometre otomobil satan markalar arasında yer alıyor. Eylül 2021 araba kampanyasına göre Hyundai müşterileri bu imkandan yararlanabiliyorlar. Hyundai Kona model otomobil satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli 100 Bin TL faizsiz kredi veriliyor. Ayrıca 12 ay vadeli faizsiz 100 Bin TL kredi imkanı ile Hyundai Yeni Tucson model aracın da satışı yapılıyor.Hyundai Yeni Elentra model otomobil için de Eylül ayı araba kampanyasına göre 12 ay vadeli 100 Bin TL faizsiz kredi imkanı tanındığı bildirildi. 

PEUGEOT FAİZSİZ KREDİ DESTEKLİ ARABA KAMPANYALARI 

Peugeot'un faizsiz kredi kampanyaları ise şöyle açıklandı:

-Peugeot 505: 12 ay vadeli 90 Bin TL faizsiz kredi 
-Peugeot SUV 2008: 12 ay vadeli 60 Bin TL faizsiz kredi 
-Peugeot SUV 3008: 12 ay vadeli 90 Bin TL faizsiz kredi 
-Peugeot SUV 5008: 12 ay vadeli 90 Bin TL faizsiz kredi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@