Faizlere Piyasa Güncellemesi Geldi! En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler en düşük faizli kredi kampanyasının hangi bankada olduğunu merak ediyorlar. En düşük faizli ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor? 

Finans 17.10.2021 - 01:58 17.10.2021 - 02:02 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların faiz odaklı araştırmaları devam ediyor. Vatandaşlar içerisinde bulundukları finansal zorluktan ihtiyaç kredisi kullanarak çıkmak istiyorlar. Ancak bu krediyi kullanırken en düşük maliyete yönelik bir eğilim bulunuyor. Ekonomik açıdan zor durumda olan vatandaşlar bir de fazla faiz ödemeyi göze alamıyorlar. Peki en düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada? 

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİNİ HANGİ BANKA VERİYOR?

Bankacılık piyasasında ihtiyaç kredisi faiz araştırması yapan vatandaşlar en düşük faizli ihtiyaç kredisini öğrenmek istiyorlar. Şu anda son güncel faizlere göre en düşük faizli ihtiyaç kredisini QNB Finansbank veriyor. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,34 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak bu kredi oranı yalnızca yeni müşteriler için geçerli oluyor. Üstelik bu müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredisi için 3 ay ödeme erteleme imkanına da sahip oluyorlar. 

UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ING BANK'TA

Şu anda bankalar arasında makul faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verenlerden bi,risi de ING Bank oldu. ING Bank müşterileri aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 20 Bin TL'ye kadar olan kredi miktarları için geçerli olan bu faizden yalnızca yeni müşteriler yararlanabiliyorlar. ING Bank tarafından verilen bu ihtiyaç kredisi imkanı son dönemlerin en çok tercih edilen bankacılık ürünlerinden birisi oldu. 

en düşük faizli ihtiyaç kredisi

TEB'DEN DÜŞÜK FAİZ İMKANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ 

TEB müşterileri de uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. TEB tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik bu ihtiyça kredisi ile müşteriler ödemelerini 3 ay erteleyebiliyorlar. Böylelikle ödeme zorlukları da ortaya çıkmamış oluyor. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Müşterilerine uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında İş Bankası da bulunuyor. İş Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıklarında aylık yüzde 1,60 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. İş Bankası tarafından yapıcı finansal çözümler üretilmesiyle müşteriler kolay bir şekilde kredi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca İş Bankası bu ihtiyaç kredisi kampanyası için kolay başvuru fırsatlarını da müşterilerine sunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@