Faizsiz 2. El Araç Kredilerine Yoğun İlgi! Ziraat Katılım Araç Kredisi, Albaraka Türk ve Kuveyt Türk'ten Uygun Finansman

Faizsiz taşıt kredisi arayanlara büyük destek sunan katılım bankaları, uygun ödeme koşullarıyla kredi sağlıyor. İşte en uygun taşıt kredileri…

Faizsiz 2. El Araç Kredilerine Yoğun İlgi! Ziraat Katılım Araç Kredisi, Albaraka Türk ve Kuveyt Türk'ten Uygun Finansman

Otomobil piyasalarında döviz kurunda yaşanan artışla beraber gelen zamlar vatandaşların araç alma hayallerini ertelemesine neden oldu. Bu nedenle ikinci el piyasalara yönelen çok sayıda vatandaş, uygun finansmanlar ile çok daha rahat araç almayı hedefliyor.

Türkiye’de faizsiz bankacılık sektöründe katılım bankası olarak faaliyet gösteren Ziraat Katılım, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk Katılım Bankaları ise faizsiz finansman seçenekleri ile tüm vatandaşların araç sahibi olmasını sağlamayı hedefliyor. 10 yaşına kadar ikinci el araçlar için faizsiz taşıt kredisi sunan bankalar, esnek ödeme seçenekleri de sunuyor.

Faizsiz Araç Kredisi Veren Bankalar

Türkiye’de faizsiz bankacılık alında faaliyet gösteren birçok banka, taşıt, konut ve ihtiyaç finansmanları ile faiz hassasiyeti taşıyan vatandaşlara cazip teklifler sunuyorlar. Avantajlı kar oranları ve uygun ödeme seçeneklerini bir arada sunan bankalar arasında, taşıt finansmanlarında ayrıca kolay ödeme fırsatları da sağlanır.

Faizsiz araç kredilerinden yararlanarak otomobil sahibi olmak isteyenler ister sıfır km ister ikinci el araçlarda kullanılmak üzere kredi talep edebileceklerdir. Faizsiz araç finansmanı veren bankalar:

•Kuveyt Türk Sıfır ve İkinci El Araç Finansmanı
•Albaraka Türk Taşıt Finansmanı
•Ziraat Katılım Taşıt Finansmanı
•Vakıf Katılım Taşıt Finansmanı

10 Yaşa Kadar İkinci El Araçlarda Faizsiz Araç Kredisi

Otomobil satın almak isteyenlere avantajlı oranlarla finansman sağlayan Kuveyt Türk, 10 yaşa kadar ikinci el tüm araçlar için finansman sağlıyor. Araç değerinin yüzde 70’ine kadar verilen faizsiz kredi kapsamında, 48 aya kadar vade seçenekleri de uygulanmaktadır. Araç yaşına ve kredi miktarına vade süreleri de belirlenmektedir. Yüzde 1,93’ten başlayan cazip kar oranlarının yer aldığı taşıt finansmanı, faiz yükü altında kalmadan rahatça finansman kullanmak isteyen kişiler için en uygun seçeneği sunuyor.

Albaraka Türk Taşıt Finansmanı

Albaraka Türk ise 9 yaşındaki ikinci el tüm araçlar için faizsiz taşıt kredisi sağlar. En çok 48 ay vade ile sağlanan kredi, araç yaşı ve kredi miktarına göre değişebilir. Yüzde 2,2 kar oranlarına sahip finansman, ayrıca 0 km araçlar için de benzer oranlarla verilmektedir.

SONRAKİ HABER