Faizsiz Bankadan Emeklilere Geri Ödemesiz İadesiz 750 TL Nakit Hediye! Başvurular Nisan Ayı Sonuna Kadar

Kredilerde faiz uygulamayan bankalardan biri olan Türkiye Finans, emekli müşterilerine geri ödemesiz 750 TL nakit veriyor. Başvurular Nisan ayının sonuna kadar devam edecek.

Finans 06.04.2022 - 14:58 06.04.2022 - 14:58 Büşra Uluşen

Türkiye’de faaliyetine devam eden 6 faizsiz bankadan biri olan Türkiye Finans, emeklilere özel sunacağı nakit hediye için icazet belgesini onaylattı. Danışman Kurulu’ndan onay çıkmasının ardından başvurular alınmaya başladı. Türkiye Finans’a çeşitli bankacılık kanalları üzerinden ve e-devlet aracılığı ile başvuruda bulunanlar, 750 TL’ye varan nakit hediyenin sahibi olabilecek.


Türkiye Finans, Nisan ayı için belirlediği emekli promosyon skalasını duyurdu. Buna göre emekli aylığı 1.500 TL’nin altında kalanlara 500 TL nakit ödeme yapılacak. Aylığı bu tutarı aşan; fakat 2.500 TL’nin altında kalanlara ödenecek net asgari tutar ise 625 TL. Emekli zamları da dahil olmak üzere aylık maaşı 2.500 TL’nin üzerine çıkan emekliler, Türkiye Finans’a başvuruda bulunmaları halinde 750 TL tutarındaki nakit promosyon ödemesini alabilecek.


Faiz Hassasiyeti Olan Emeklilerden Türkiye Finans’a Büyük İlgi


Faiz hassasiyeti olduğu için emekli aylığını normal bankalardan almak istemeyen emekliler, faizsiz işlem gören katılım bankalarının çoğunun promosyon vermemesi sebebi ile kısıtlı imkânlara sahip. Ne var ki Türkiye Finans, katılım bankası olmasına rağmen emeklilere promosyon imkânı sunabiliyor. Emekli maaşını Türkiye Finans'tan alan emeklilerin yanı sıra farklı bir bankadan alanlar da maaş taşıma işlemi sonrasında promosyon hakkından yararlanabiliyor. 


Türkiye Finans, emekli promosyon ödemeleri için tıpkı diğer bankalar gibi 3 yıllık bir taahhüt almakta. Buna göre emekliler, maaşlarının 3 yıl boyunca Türkiye Finans nezdindeki hesaplarına yatırılmasını onaylamış oluyorlar. Emekli maaşının alınacağı bankayı e-devlet üzerinden değiştirme şansı olan emekliler, şubeye uğramadan da başvuruda bulunabiliyorlar. Daha önce emekli maaşı almayan ve ilk defa almaya başlayacaklar da kurumlarına dilekçe vererek maaş bankası olarak Türkiye Finans’ı seçebiliyor. 

emekli promosyon-2


Türkiye Finans, emekli maaş müşterilerine farklı avantajlar da sağlamakta. Kredi kartı aidatının olmadığı Zero kartın tahsisi, kiralık kasa kullanımlarında %50 oranında indirim, dijital bankacılık kanalları üzerinden masrafsız işlem görme gibi seçenekler, emeklileri cezbeden diğer Türkiye Finans uygulamaları olarak dikkat çekiyor. Türkiye Finans, son olarak referans sistemini devreye aldığını da duyurdu. Buna göre 2 emekli yakınını Türkiye Finans’a getirenler, 100 TL tutarında ek promosyon alabiliyorlar. 
 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@