Faizsiz, Bankasız, Peşinatsız! Ayda 895 TL Taksitle Ev, 555 Taksitle Araba Sahibi Olma İmkanı

Banka kredisiz, faizsiz ve sıfır peşinatla araba, ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ile ayda 895 TL taksitle ev ve 555 taksitle araba sahibi olma imkanı sundu.

Emlak Haberleri 27.12.2021 - 16:30 27.12.2021 - 16:30 Gülcan Özer

Yükselen konut kredisi faiz oranları, araç ve ev fiyatları dar gelirli vatandaşın alım yapmasını zorlaştırırken yapı tasarruf sandığı ile peşinatsız, faizsiz, bankasız finansman desteği müjdesi geldi. Bankacılılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme ile denetim altına alınan faizsiz finansman tasarruf şirketleri arasında yer alan Sinpaş Yapı Tasarruf Sistemi onay almıştı. 

Sinpaş Holding bünyesinde yarım asırdır bu alanda hizmet veren Sinpaş Yapı Tasarruf Sistemi tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere aylık 895 TL taksitle, araba sahibi olmak isteyen kişilere ise aylık 555 TL taksitle bankasız, faizsiz, peşinatsız sisteme giriş imkanı sunuldu. 

SİNPAŞ YAPI TASARRUF SANDIĞI SİSTEMİ NEDİR, GÜVENİLİR Mİ?

Yapı tasarruf sandığı sistemi Sinpaş Holding bünyesinde kurulan faizsiz tasarruf finansman şirketlerinden biridir. Şirket tarafından yapılan açıklamada "Yapı Tasarruf Sandığı, konut ya da araç sahibi olmak isteyen herkese, gerekli olan kaynağı çeşitli ödeme planları çerçevesinde sunan en güvenilir modeldir. Yapı Tasarruf Sandığı müşterileri; faizsiz, dilerse peşinatsız ve ekstra maliyetler olmadan kendilerinin belirleyeceği kolay ve bütçelerine uygun ödeme planlarıyla, Türkiye’de istediği yerden ihtiyaç duydukları konut, ya da araç sahip olabilir" ifadeleri ile duyuruldu. 

1974 senesinden bu yana 61 proje kapsamında 120 bin kişiyi ev, ofis ve işyeri sahibi yapan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı Sistemi bankasız ve faizsiz ev, araba sahibi olmak isteyenlere hitap etmektedir. 

sinpaş ev ve araba kampanyası

NASIL FAİZSİZ VE PEŞİNATSIZ ARABA, EV SAHİBİ OLUNUR, ALINIR?

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı modeli kapsamında sisteme giren kişiler tasarruf modeli ile kendilerine sunulan seçeneklerden yararlanarak bankasız ve faizsiz olarak ev sahibi olabilmektedir. Sistemde farklı seçenekler sunulmakta olup çekilişle belirlenen sırada ev ya da araba sahibi olma ya da sabit veya az artan taksitlerle ödeme yaparak daha erken tarihte teslimat alarak ev ve araba sahibi olma imkanı sunulmaktadır. 

Çekilişli Tasarruf Programı ile aynı tutardaki ev ve arabayı almak isteyen kişilerden oluşan grup oluşturularak kendi belirledikleri taksit tutarı ile düşük peşinatlı ya da peşinatsız alım imkanı sunulurken serbest planlı tasarruf programı ile ise kişinin evini ya da arabasını satın alacağı zamanın belirlendiği bir program uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@