Faizsiz Kredi İle 100 Bin TL! Nissan Ağustos Kampanyası İle Maliyetleri Sıfırladı!

Ağustos ayı araba kampanyalarını açıklayan Nissan sıfır faizle kredi vererek müşterileri otomobil sahibi yapacağını duyurdu.

Faizsiz Kredi İle 100 Bin TL! Nissan Ağustos Kampanyası İle Maliyetleri Sıfırladı!

Türkiye'de otomobil firmalarının Ağustos ayı kampanyaları ile müşterilere çok avantajlı imkanlqar sağlanmaya devam ediliyor. Sıfır kilometre otomobil satın alacak olan müşterilere genellikle kredi imkanı tanınmaya başlandı.

Müşterilerin taşıt kredisi kullanıp sıfır kilometre araba almak istemeleri durumunda banka banka gezmelerini engellemek amacıyla otomobil firmaları kendi finansal çözümlerini müşterilerin hizmetine sunuyor.

Araba kampanyalarını kredi destekleri ile oluşturan otomobil firmalarının Ağustos kampanyaları incelendiğinde genellikle aylık 0,99 faizle kredi imkanı tanınıyor. Tüm firmaların neredeyse bu faiz oranı ile müşterilere kredi fırsatı verdiği biliniyor. Bunun yanında bazı firmalar da faizsiz kredi ile sıfır kilometre otomobil satışı yapıyorlar.

NİSSAN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Nissan tarafından yapılan kampanya naçıklamasına göre müşterilerin uygun imkanlarla sıfır kilometre otomobil satıon alabilmeleri için sıfır faizli kredi verileceği duyuruldu. Tüm modeller için geçerli olmayan bu kampanyadan yalnızca iki model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşteriler yartarlanabilecekler.

NİSSAN QASHQAİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Nisaan Ağustos kampanyaları içerisinde en cazip kampanyalardan birisi sıfır kilometre Nissan Qashqai için yapıldı. Bu otomobili satın almak isteyenlere 100 Bin TL tutarındaki kredi 12 ay vade ve sıfır faiz ile veriliyor.

sıfır faizli nissan kampanyası

Türkiye'nin en çok satılan SUV model aracı olan Nissan Qashqai faiz kredi kampanyasından yararlanacak olan müşterilerin Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımı yapmaları gerekiyor. Bu şartı yerine getiren müşterilere 100 Bin TL kredi faizsiz olarak veriliyor.

NİSSAN X-TRAİL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Nissan tarafından sıfır faiz ile kredi imkanı tanınan otomobilş modellerinden birisi de Nissan X-Trail oldu. Bu model otomobili satın almak isteyen müşterilere Nissan tarafından 100 Bin TL tutarındaki kredi faizsiz olarak veriliyor. 12 ay vade ile verilen bu kredi imkanından yararlanan müşteriler ek maliyet ödemeden araç sahibi olabiliyorlar.

Nissan Faizsiz kredi ağustos kampanyası

Nissan X-Trail model araçtan satın almak isteyen müşterilerin faizsiz krediden yararlanabilmeleri için bir şartı yerine getirmeleri gerekiyor. Geniş iç hacmi ve üstün konforu ile dikkat çeken Nissan X-Trail'in faiz kredi imkanı NisKasko veya Uzatılmış Garanti ürünlerinden birisinin satın alınması ile müşterilere tanınıyor.

SONRAKİ HABER