Faizsiz Kredi ile Ayaklar Yerden Kesiliyor! Citroen Ekim 2021 Araba Kampanyaları Belli Oldu!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Citroen Ekim ayı araba kampanyaları ile önemli fırsatlar veriliyor. Citroen'in Ekim ayı fırsatları nelerdir? 

Finans 04.10.2021 - 02:02 04.10.2021 - 02:10 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler araba kampanyalarının belli olmasını merak ediyorlardı. Otomobil firmaları teker teker Ekim ayı araba kampanyalarını açıklarlarken son kampanya açıklaması Citroen firmasından geldi. Citroen model otomobiller Ekim ayı boyunca çeşitli avantajlı imkanlarla müşteriler tarafından satın alınabilecek. 

CİTROEN C3 ARABA KAMPANYASI

Citroen C3 model otomobil satın almak isteyenlere firma tarafından Ekim ayı boyunca kredi desteği verilecek. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli 60 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle kullanabilecekler. Bu kredi desteği ile müşteriler sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar. 

CİTROEN YENİ C3 AİRCROSS SUV ARABA KAMPANYASI 

Citroen'in Ekim ayı araba kampanyalarına göre müşterilere Citroen Yeni C3 Aircross SUV model otomobil satın alımlarında kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli 55 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle kullanabilecekler. 

CİTROEN C5 AİRCROSS SUV ARABA KAMPANYASI 

Citroen Ekim 2021 araba kampanyalarından birisi de Citroen C5 Aircross SUV model araç için düzenleniyor. Bu kapsamda müşterilere iki ayrı kredi teklifi yapılıyor. 24 ay vadeli 120 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. Ayrıca bir diğer teklife göre de 12 ay vadeli 90 Bin TL kredi faizsiz olarak müşterilere sunuluyor. 

CİTROEN C4 ARABA KAMPANYASI 

Citroen'in kampanya kapsamına soktuğu modellerden birisi de Citroen C4 oldu. Bu model otomobil için müşterilere 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 55 Bin TL kredi desteği veriliyor. Bu kredi desteğini alan müşteriler sınırlı bir peşin ödeme yaparak sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar. 

CİTROEN JUMPER ARABA KAMPANYASI

Citroen Jumper araba kampanyası kapsamında müşterilere faizsiz kredi imkanı verildiği bildirildi. Bu kapsamda müşteriler Citroen Jumper model araç satın alırken 12 ay vadeli 60 Bin TL faizsiz kredi kullanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@