Faizsiz Kredi İle Peugeot SUV 2008 Satın Alma Fırsatı!

SUV model otomobil satın almak isteyenlere faizsiz kredi fırsatı Peugeot'tan geldi. Peugeot SUV 2008 model araç için yüzde 0 faizle kredi desteği veriliyor.

FİNANS 20.07.2021 - 05:00 25.07.2021 - 11:34 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak isteyenler imkanlarını zorlamaya ve daha iyi model bir araç sahibi olmaya dair araştyırmalar yapmayı sürdürüyorlar. Bunun için de otomobil firmalarının araba kampanyaları vatandaşlar tarafından didik didik ediliyor. 

SIFIR FAİZLE TAŞIT KREDİSİ VERİP ARAÇ SATIŞI YAPIYORLAR

Temmuz 2021 araba kampanyalarının en dikkat çekici özelliklerinden birisi çoks ayıda firmasız faizsiz kredi desteği ile müşterilerine araç satışı yapması oldu. Talıt kredisi düzenlemesi ile büyük bir darbe alan otomobil firmaları satış rakamlarını toparlayabilmek için müşterilerine sıfır faizxle kredi olanağı tanıyor. 

PEUGEOT SIFIR FAİZLİ TEMMUZ KAMPANYALARINI AÇIKLADI

Sıfır faizli araba kampanyası düzenleyen markaların arasına Peugeot da katıldı. Peugeot tarafından müşterilerine oldukça cazip imkanlar sunuluyor. Bu imkanları değerlendiren müşteriler kolay şartlar eşliğinde hayallerini kurdukları araçların sahibi oılabiliyorlar. 

peugeot araba kampanyası

PEUGEOT SUV 2008 İÇİN YÜZDE 0 FAİZLE KREDİ DESTEĞİ

Türkiye'de oldukça tutulan otomobil markalarından olan Peugeot otomobilde konfor tutkunları için imkanlarını genişletiyor. Temmuz kampanyasına göre Peugeot'un SUV modeli olan Peugeot SUV 2008 faizsiz kredi desteği ile satılıyor. 

Peugeot SUV 2008 model otomobili satın almak isteyen müşterilere 60 Bin TL tutarındaki kredi yüzde 0 faizle veriliyor. Bu krediyi kullanan müşteriler 12 ay boyunca her ay 5 Bin TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşteriler bu kredi için yalnızca 315 TL'lik tahsis ücreti ödemesi yapıyorlar. 

31 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecek olan faizsiz kredi desteği kampanyasından yararlanabilmek için Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko satın alınması gerekiyor. 

Peugeot araba kampanyası ile SUV model iddialı bir araç satın alınabiliyor. Bunun için yetkili Peugeot satıcılarına başvurulması gerekiyor. Türkiye'de piyasası olan bir sıfır kilometre otomobilin satışında bu imkanların tanınmasının satış rakamlarına pozitif olarak yansıması bekleniyor.

PEUGEOT SUV 2008 TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Yeni Peugeot 3D i-Cockpit uygula
-Sesle kontrol edilebilen dokunmatik ekran 
-3D dijital gösterge paneli 
-İçten yanmalı motor versiyonları 
-4 benzinli ve 2 dizel motor seçeneği 
-EAT8 otomatik şanzıman
-Şehir dışı 100 km'de 4 litre yakıt tüketimi 
-Şehir içi 100 km'de 5,5 litre yakıt tüketimi

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@