Faizsiz Kredi İle Sıfır Kilometre Otomobil Satışı! Citroen Eylül kampanyalarında Fırsat Kaçıyor

Citroen model sıfır kilometre otomobil satın almak için Eylül ayı fırsatlarında artık son sürece girildi. Peki Citroen Eylül ayı araba kampanyaları nelerdir? 

Finans 19.09.2021 - 05:00 19.09.2021 - 05:00 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak ÖTV indirimlerine rağmen halen daha yüksek maliyet gerektiren bir durum olmaya devam ediyor. Bundan dolayı da otomobil satın almayı düşünenler otomobil firmalarının yaptıkları araba kampanyalarını çok yakından takip ediyorlar. Bu kampanyalarda müşterilere büyük avantajlar verilebiliyor. Bazı araç firmaları direkt nakit indirim sağlarken bazen de düşük maliyetlerle kredi desteği temin ediyorlar. 

CİTROEN EYLÜL 2021 ARABA KAMPANYALARI

Citroen son yıllarda Türkiye'de pazar sahibi olmaya başlayan otomobil firmalarından birisi olarak araba kampanyaları ile müşterilere cazip imkanlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Citroen Eylül 2021 araba kampanyaları ile kolay ödeme seçenekleri avantajı ile müşteriler sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar. 

0,99 FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ

Citroen Eylül 2021 araba kampanyalarına göre müşterilere çok cazip şartlarda kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda farklı modeller için müşterilere farklı kredi imkanları veriliyor. Faizsiz krediden aylık yüzde 0,99 faizle verilen kredilere kadar çok avantajlı seçeneklerle müşteriler araç sahibi olabiliyorlar. 

Citroen araba kampanyalarına göre Citroen C3Feel Bold 1.2 PureTech EAT6 model otomobil için 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 60 Bin TL kredi desteği veriliyor. Citroen'in 12 ay vadeli, 0,99 faizli 60 Bin TL kredi desteği verdiği bir diğer otomobil modeli ise Citroen Yeni Aircross SUV oldu. 

CİTROEN FAİZSİZ KREDİ VERİYOR

Citroen C5 Aircross SUV model otomobil için müşterilere 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli 90 Bin TL kredi desteği veriliyor. Ancak bu otomobil için 24 ay vadeli kredi tercih eden müşterilere aylık 0,99 faizle 24 ay vadeli 120 Bin TL kredi desteği sunuluyor. 

Citroen Berlingo Kombi model otomobil için de müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Buna göre müşteriler 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli 40 Bin TL kredi desteği alabiliyorlar. Dileyen müşterilere ise 80 Bin TL'Lik kredi 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,89 faizli olarak veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@