Faizsiz Kredi ve 3 Ay Erteleme Fırsatları! Mitsubishi Araba Kampanyası Piyasayı Salladı!

Sıfır kilometre araç satın almak için imkanlarını zorlayanlara güzel haberi Mitsubishi verdi. Mitsubishi tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere sıfır faizle kredi desteği veriliyor.

Finans 11.09.2021 - 19:06 11.09.2021 - 19:13 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen vatandaşlar oldukça yüksek maliyetlerin altına girebiliyorlar. Bunun için de markaların kampanyalarına çok büyük bir alaka gösteriliyor. Otomobil firmalarının araba kampanyaları ile müşterilere sundukları avantajlar yeni bir araç sahibi olmayı oldukça düşük maliyetlere geriletiyor. 

Mitsubishi de Eylül ayına özel olarak başlattığ ıaraba kampanyası ile müşterilerine sürpriz yaptı. Önemli bir imkanı müşterilerine sunan dev otomobil firması avantajlı fiyatlarla ve kolay ödeme yolları ile müşterilerini hayal ettikleri araçların sahibi olmalarına imkan tanıyor. Peki Mitsubishi'nin Eylül ayı araba kampanyaları fırsatlarında neler var? 

SIFIR KİLOMETRE ARAÇ ALACAKLARA FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ

Mitsubishi Eylül ayı araba kampanyaları kapsamında en dikkat çeken avantaj faizsiz kredi imkanı oldu. Yapılan kampanya açıklamasına göre Mitsubishi Space Star model sıfır kilometre otomobil satın alacak olan müşterilere firma tarafından kredi desteği verilecej. Bu kapsamda müşteriler herhangi bir faiz ödemesi yapmadan sıfır faizle 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi çekebilecekler. 

MÜŞTERİLERE 3 AY KREDİ ERTELEME FIRSATI!

Mitsubishi Yeni Space Star model otomobili satın almak için kredi desteği isteyen müşterilere 3 ay kredi erteleme imkanı da verilecek. Bu kredinin faiz oranı ise aylık yüzde 0,50 olacak. Bu kapsamda her iki kredi desteği kampanyasından birisi müşteriler tarafından tercih edilebilecek. Hem erteleme hem de faizsiz kredi beraber kullanılamayacak. 

MİTSUBİSHİ L200 EYLÜL 2021 ARABA KAMPANYASI

Mitsubishi firması tarafından Eylül ayı araba kampanyaları açıklanırken bir kredi desteği de Mitsubishi L200 için geldi. Kampanya kapsamında müşterilere 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 100 Bin TL kredi desteği verilecek. Yine aynı araç için bir başka kredi teklifi de yapan Mitsubishi, müşterilere 3 ay ertelemeli kredi de verecek. Bu kapsamda kullanılak ertelemeli kredinin aylık faiz oranı yüzde 1,19 olacak. 

KAMPANYADA 30 EYLÜL SON GÜN OLACAK

Mitsubishi tarafından açıklanan tüm kampanyalar Eylül ayının sonuna kadar devam edecek. 30 Eylül 2021'de sona erecek olan bu kampanyalar ile müşteriler avantajlı imkanlarla sıfır kilometre otomobil sahibi olabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@