Faizsiz Masrafsız Hemen 1200 TL Kredi! İBB Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir, Başvuru Nereden Yapılır?

İBB faizsiz 1200 TL kredi nasıl çekilir? İBB faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? İBB faizsiz kredi şartları nelerdir? İBB faiz kredi için kimler başvuru yapabilir? İBB destek avans nasıl alınır?

Finans 20.09.2021 - 23:38 20.09.2021 - 23:47 Engin Uzunoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde İstanbullulara “Destek Avans” müjdesi vermişti. Destek Avans uygulamasının başladığının duyurulmasının ardından herkes faizsiz kredi başvurularının nasıl yapılacağını ve 1200 TL destek avans parasının nasıl alınacağını araştırmaya başladı. Peki İBB faizsiz kredi nasıl çekilir, kimlere verilir? 

1200 TL ÖDEME YAPILIYOR

Türkiye'de yaşanan ekonomişk gelişmeler nedeniyle nakit ihtiyacı hisseden vatandaşların sayısında bir hayli artış meydana geldiği gözlemleniyor. Türkiye nüfusunun önbemli bir oranının yaşadığı şehir olan İstanbul'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara faizsiz kredi verilmeye başlandı. Destek Avans uygulaması ile verilen faizsiz kredi ile vatandaşlar 1.200 TL nakit ödeme alabiliyorlar. 

ibb faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır

FAİZ MASRAF YOK!

İBB faizsiz kredi için vatandaşlara çok özel bir imkan tanınıyor. Bu ödeme talebinde bulunan ve faizsiz krediyi İBB'dren çeken vatandaşlar herhangi bir faiz ödemedikleri gibi herhangi bir de masraf ödemesi yapmıyorlar. Zorlu şartlar içerisinden geçen vatandaşlara sunulan bu imkan çok büyük bir avantajla kullanıma sunuldu. 

İBB 1200 TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İBB faizsiz kredi ile alakalı olarak en çok merak edilen detay başvuru işleminin nasıl yapılacağı oldu. Düzenlenen kampanya kapsamıunda vbatandaşlara kolay başvuru imkanı da verildi. Buna göre faizsiz krediden yalnızca İstanbulkart sahipleri yararlanabilecek. İstanbulkartları ile TC kimlik numaralarının eşleştirilmeleri yapılmış vatandaşlar faizsiz kredi başvurusunda bulunabilecekler. 

İBB faizsiz kredi başvuruları İstanbulkart'ın internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Bu yolla Denizbank kanalları üzerinden başvurular alınıyor. Kısa bir sürede değerlendirme yapılıp vatandaşlara 1.200 TL nakit ödeme faizsiz kredi olarak veriliyor. 

İBB FAİZSİZ KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?

İBB faizsiz kredi imkanının mali detayları da açıklandı. Buna göre Denizbank tarafından kullandırılacak olan bu kredi Denizbank hesaplarına aktarılarak vatandaşlara veriliyor. 12 ay taksitli olan kredinin geri ödemeleri ayda 100 TL olarak yapılıyor. Vatandaşlar herhangi bir ek maliyet ile karşılaşmıyorlar. Başvuruları onaylanan vatandaşlarlar kimlik belgeleri ile Denizbank şubelerine başvurarak onaylanan faizsiz kredi tutarlarını bankadan çekebilecekler. Bu kampanya için vatandaşlar 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@