Fatih Erbakan'dan Tartışma Çıkaran Aşı Açıklaması: 3 Kulaklı 5 Gözlü Yaratıklar Doğabilir!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın son yaptığı aşı yorumu çok büyük ses getirdi. Aşı olmayacağını söyleyen Fatih Erbakan yaptığı açıklama ile büyük bir tartışma yarattı.

Gündem 13.09.2021 - 20:59 13.09.2021 - 21:05 Engin Uzunoğlu

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının tek çaresi olarak bilim adamları şu anda koronavirüs aşılarını gösteriyorlar. Tüm dünyada ülkelerde yoğun bir aşılama faaliyeti yürütülürken Türkiye'de de 2 doz aşısını tamamlayan vatandaşların sayısı 40 milyonu geçti. Ancak yine de aşı karşıtı kesimlerin bulunduğu biliniyor. 

FATİH ERBAKAN'DAN AŞI KARŞITI AÇIKLAMA

Aşı karşıtı olduğu bilinen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan son yaptığı açıklama ile çok büyük ses getirdi. Aşı olmadığını ve kesinlikle de aşı olmayacağını söyleyen Fatih Erbakan, koronavirüs aşılarına karşı duruşunu yine sergiledi. Fatih Erbakan bugüne kadar koronavirüs aşılarına güveni olmadığını dile getiriyordu. 

Aşılar için açıklama yapan Fatih Erbakan, “Ben aşı olmadım ve kesinlikle de aşı olmayı düşünmüyorum. mRNA ne demektir? Bu insanın hücre çekirdeğine nüfuz etmek ve oraya girmek anlamına geliyor. Ancak bunu insanlara açıklamıyorlar. Bilgi eksikliğinden insanların yoğun bir şekilde aşı olmalarını sağlıyorlar.” dedi.

YARI İNSAN YARI MAYMUN ÇOCUKLARIN DOĞMASINA SEBEP OLACAKLAR

Çok çarpıcı ifadelerle aşı karşıtlığını ortaya koyan Fatih Erbakan, “Şimdi aşı olanları bekleyen tehlikeleri kimse dile getirmiyor. Aşı olan insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. Bu aşılar 3 kulaklı 5 gözlü yaratıkların doğmasına yol açabilir. Kimse bu konu hakkında doğruyu anlatmıyor.” ifadelerini kullandı. 

FATİH ERBAKAN BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Koronavirüs aşılarının İsrail kaynaklı bir proje olduğunu uzun bir süredir dile getiren Fatih Erbakan, Türkiye'de aşı karşıtlığının önde gelen sembol isimlerinden birisi haline geldi. Aşıya ilk günden itibaren muhalif duran Fatih Erbakan bu konuda hatırı sayılır bir destek de alıyor. Ancak son yapılan açıklamaları ile sosyal medyada tartışma konusu olan Fatih Erbakan büyük tepki çekti. Yüzbinlerce sosyal medya kullanıcısı bu ifadelere karşı tepkilerini ifade eden mesajlarla konuya karşı duruşlarını gösterdiler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@