Fatih Terim'in Kızı Buse Terim'in Yeni Evinin Kirası Dudak Uçuklattı!

Teknik Direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim Ortaköy'de bulunan lüks bir siteye taşındı.

EMLAK MAGAZİN 29.03.2019 - 11:47 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Teknik Direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim Ortaköy'de bulunan lüks bir siteye taşındı. Buse Terim'in yeni evi kirası ile dudak uçuklattı!

Türkiye'nin en çok kazanan teknik direktörleri arasında yer alan Fatih Terim'in kızı Buse Terim taşınma kararı aldı. Volkan Bahçekapılı ile evlenen ve 2 kız çocuğu bulunan Buse Terim kızlarının rahat etmesi için Bahçekapılı Tarabya'da bulunan evinden Ortaköy'e taşınma kararı aldı. Yüzme Havuzlu, Bahçeli Lüks Siteye Taşındı Volkan Bahçekapılı ile mutlu bir evliliği olan Buse Terim Nil ve Naz adını verdiği iki kızının rahat etmesi için daha geniş bir eve çıkmaya karar verirken Ortaköy'de yer alan lüks sitedeki evini de kızları için özel olarak dizayn etti. 

Yeni evini kiraladığı öğrenilen Buse Terim'in bu ev için Takvim Gazetesinde yer alan habere göre aylık 40 bin lira kira ödediği iddia edildi. Lüks sitede yer alan evin oyun olanları, yüzme havuzu ve hobi odaları bulunurken sitenin merkezi konumu da Buse Terim'in taşınma kararını etkiledi. Terim'in taşınma işlemlerini tamamlamak üzere olduğu, yeni evine geçmek için gün saydığı öğrenilirken dekorasyon içinde hatırı sayılır bir ücret ödediği iddia edildi. Buse Terim Kimdir?Fatih Terim - Fulya Terim çiftinin kızı olan Buse Terim 21 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. Işıl Koleji 2007 yılı mezunudur. New York Fashion Institute of Technology'de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği mezunudur. 6 Haziran 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlendi. Evli ve 2 çocuk annesidir. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@