Fatma Girik'in Bodrum'daki Evine Alıcı Yok! Milyonlarca TL'lik Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Fatma Girik Bodrum'da ki evini satışa çıkardı. Yaklaşık 20 yıldır yaşadığı evi için 40 milyon TL'lik fiyat belirleyen ünlü oyuncunun kapısını henüz çalan olmadı.

Fatma Girik'in Bodrum'daki Evine Alıcı Yok! Milyonlarca TL'lik Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Yeşilçam döneminin en beğenilen oyuncuları arasında yer alan ve onlarca filme imza atan Fatma Girik çok uzun zamandır Bodrum'da yaşıyordu. Yıllar önce Bodrum'dan ev alan ünlü oyuncu 20 yılı aşkın süredir burada yaşıyordu. Ancak İstanbul'a dönme kararı alan Fatma Girik, Bodrum'da ki evini satışa çıkardığını duyurmuştu.

40 MİLYON TL'YE SATIŞA ÇIKARMIŞTI

Akşam gazetesinden Recep Aslan'ın haberine göre; uzun süredir Bodrum'da yaşamını sürdüren 78 yaşındaki sanatçı, İstanbul'a taşınma kararı aldı.

fatma-girikin-evi

Aldığı karar sonrası Torba Mahallesi'nde yer alan evini satmak isteyen ünlü oyuncu, evi için 40 milyon TL fiyat belirledi. Ancak bu zamana kadar oyuncunun kapısını evi almak için çalan olmadı. Evinin sattığı anda İstanbul'a yerleşmeyi planlayan oyuncunun gözü ise gelecek tekliflerde.

Kalçasını Kırmıştı

İki yıl önce dört kez düşerek kalçasını kıran ve bir kez beyin ameliyatı geçiren Fatma Girik sağlık sorunları ile boğuşuyor. Bu kapsamda daha iyi sağlık hizmeti alabilmek için İstanbul'a taşınmak isteyen oyuncu evini satamadığından dolayı bu planını ertelemek zorunda kalıyor.

fatma girik villası bodrum

Annesi ve kız kardeşi ile birlikte yaşayan Fatma Girik'in aşadığı villayı acil olarak satmak istediği konuya ilişkin yakın çevresine de "Evimi satmadan İstanbul'a dönemem" dediği belirtiliyor.