Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ekranların final yapan dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hangi semtte çekiliyor, dizi oyuncuları kimler, dizinin konusu ne?

Emlak Magazin 12.04.2019 - 23:30 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Ekranların final yapan dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hangi semtte çekiliyor, dizi oyuncuları kimler, dizinin konusu ne?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bir aile dramıdır. Senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturmuştur. 25 Mart 2017 yılında yayın hayatına başlayan ve Cumartesi saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanan dizi 9 Haziran 2018 tarihinde 50. Bölümüyle de final yapmıştır. Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin çekildiği yer İstanbul’un Beykoz ilçesidir. Dizinin ilk bölümleri bu ilçede yer alsa da daha sonrasında Beşiktaş semtinde çekimlerine devam edilmiştir. Büyüklüğü, görkemi ve boğaz manzarası ile izleyicilerin ilgisini çeken dizideki Egemen ailesinin yalısı Arnavutköy mahallesinde bulunuyor. Daha önce pek çok diziye ev sahipliği yapmış olan bu yalı son olarak da Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde kullanıldı.Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisinin Konusu Nedir?Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin konusu zengin olma yollarını arayan fakir bir ailenin hikayesidir. Tüm hayatını zengin olabilme hayaliyle geçiren Fazilet Hanım, aradığı zenginliğini kızları aracılığıyla bulabileceğini düşünür. Bu uğurda da kızlarını kullanmaya kararlıdır. Bu dizi Fazilet Hanımın kızları üzerinden kendi hayatının geçmişi ve öfkesiyle yüzleşmesini anlatmaktadır. Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin oyuncuları arasında Fazilet Hanıma hayat veren Nazan Kesal vardır. Dize Fazilet Hanımın kızlarından Hazan’ı Deniz Baysal,  Ece’yi ise Afra Saraçoğlu canlandırmaktadır. Dizinin erkek karakterlerinden Yağız, Çağlar Ertuğrul, Sinan ise Alp Navruz ile hayat bulmuştur. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@