Fenerbahçe Samandıra Tesisi İçin İmzaları Attı! Ali Koç'un Hayali 2023'te Gerçekleşecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un hayalini kurduğu dev tesis hayali gerçek oluyor. Başkan Koç, Samandıra'da 100 dönümlük arazi için imzayı attı.

Emlak Haberleri 01.04.2022 - 15:11 01.04.2022 - 15:11 Büşra Uluşen

Fenerbahçe'nin ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un uzun süredir hayalini kurduğu tesis hayali gerçekleşiyor. Sarı-lacivertli ekibin Başkanı Ali Koç, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin yakınlarında bulunan 100 dönümlük alana sahip arazi için anlaşma sağladı. 

FENERBAHÇE'NİN HAYALİ 100. YILDA GERÇEK OLUYOR!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünde en büyük hayallerinden birini gerçekleştirerek yepyeni bir başlangıç yapacak. Fenerbahçe'nin geleceği için oldukça önemli olan ve Başkan Ali Koç'un ilgi gösterdiği proje ile Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin yakınına dev bir tesis yapılacak. 

Fenerbahçe'nin futbol takımlarının tamamı bub tesislerde toplanacak ve tüm takım, Can Bartu'dan taşınarak bu alanda yer alacak. Sarı lacivertli takımın bu konudaki en büyük hedefi ise Real Madrid gibi dünya lideri bir takımla aynı yapıya ve imkanlara sahip olmak olarak belirtildi. 

fb yeni stad

DEV TESİSİN İNŞASI 2023'TE BİTECEK

Söz konusu projede öncelikle en az 6 antrenman sahası inşa edilecek. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri, boks, atletizmin, voleybol gibi tüm olimpik bvranşlarda hizmet verecek bir donanıma sahip olacak. 

Genç futbolcuların imza töreni sırasında arazi ile ilgili müjdeli haberi alan Başkan Ali Koç, kulübü daha da ileriye taşıyacak ve Avrupa'da parmakla gösterilebilecek nitelikte olan Futbol Akademi Projesi'ni Cumhuriyetin 100. yılına yetiştirmek için hazırlıklara başladı. Büyük ses getirecek dev tesisin 2023 yılında tamamlanması bekleniyor.

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne yaptığı ziyarette, başka statlara gittiklerinde ana rakiplerin kendilerine eskiden olduğu gibi homojen bir yaklaşım gösterdiklerini belirterek '' Resmen stat üstümüze çöküyor. Bizde ise kakofoni var '' diyerek durum ne olursa olsun eski hallerine dönmeleri gerektiğini belirtti. 

Haber: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@