Fenerbahçe'ye Transfer Olacağı İddia Edilen Mesut Özil 10 Milyon Dolar Ödeyerek Tripleks Villa Aldı!

Son dönemde adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil İstanbul'dan villa satın aldı. Mesut Özil'in yeni evi için ödediği para ise dudak uçuklattı. Detaylar haberimizde!

Emlak Magazin 03.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Son dönemde adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil İstanbul'dan villa satın aldı. Mesut Özil'in yeni evi için ödediği para ise dudak uçuklattı. Detaylar haberimizde!

Adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil İstanbul'da satın aldığı yeni villası ile bir kere daha magazin basınına manşet oldu. Ergun Gürsoy İle Komşu Oldu! Satın aldığın yeni evi ile Mesut Özil Galatasaraylı eski yönetici Ergun Gürsoy’a da komşu oldu.İstanbul Çamlıca'da yer alan süper lüks tripleks villa içerisinde jimnastik salonu ve tenis kortu da yer alıyor. Amine Gülşe ile evlendikten sonra Türkiye'ye dönüş yapacağı konuşulan Mesut Özil'in satın aldığı süper lüks villası Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarını da güçlendirdi. Akşam Gazetesi tarafından yapılan habere göre Özil'in rekor fiyat ödeyerek satın aldığı süper lüks villa G.Saraylı yönetici merhum Ekrem Dürüst'e aitti.Amine Gülşe İle Birlikte Karar Verdi Söz konusu villayı satın almadan önce Özil'in evlendiği Amine Gülşe ile beraber malikaneyi gezdiği ve çiftin beraber karar verdiği öğrenildi. Adalar ve Boğaz manzarası ile hayranlık uyandıran villanın bir sporcunun ihtiyaçlarına karşılık verecek donanıma sahip olması da karar sürecini etkiledi. Villanın içerisinde kendisine ait yüzme havuzu, tenis kortu, sauan ve jimnastik salonu da bulunuyor. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@