Ferhunde Hanımlar'ın Nevzat'ı İpek Çeken "Kazandığım Para İle Ev ve Arsa Aldım"

Bir dönemin popüler dizilerinden olan Ferhunde Hanımlar dizisinin Nevzat'ı İpek Çeken yapmış olduğu emlak yatırımlarını açıkladı.

EMLAK MAGAZİN 16.05.2019 - 15:30 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Bir dönemin popüler dizilerinden olan Ferhunde Hanımlar dizisinin Nevzat'ı İpek Çeken yapmış olduğu emlak yatırımlarını açıkladı.

Özel bir televizyon kanalında yayımlanan magazin programına katılan Ferhunde Hanımlar dizisinin Nevzat'ı  İpek Çeken  yapmış olduğu emlak yatırımlarını açıkladı. İpek Çeken o dönem dizi oyuncularının şimidiki oyuncular kadar büyük paralar kazanmadığını söylerken yine de elde ettiği kazançları gayrimenkul yatırımı için kullandığını söyledi. Çeken Önce Ev, Sonra Arsa En Son Araba Almış!

İpek Çeken o dönem dizilerden bu kadar fazla paralar kazanılmadığını söyleyerek ''Ben 22 yaşından beri beyaz saçlıyım, hep boyadığım için siz beni böyle görmediniz. Şu anda rol için beyaz saçlarım... Kızım 21 yaşında, onun da saçları beyazlamaya başladı...Ben İstanbulluyum. Annem Çengelköylü, babam Beşiktaşlı... Ben Ankara'da doğdum. Eğitimimi Ankara Devlet Konservatuarı'nda tamamladım. Biz Ferhunde Hanımlar ekibi olarak paralarımızı biriktirdik.Çok astronomik paralar da almıyorduk ama kazandığımız paralarla ufak ufak yatırımlar yaptık. Önce araba aldık, dizi devam edince arsa, ev… Bu şekilde ilerledi. Ferhunde Hanımlar bana ev kazandırdı" diyerek kazandığı paraları emlak yatırımı için kullandığını söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@