Ferit Şahenk ile İsrailli Emlak Kralı Ortak Oldu! Amerika'da Peru Restoranı Açacak

Dünyanın en zengin insanları arasında yer alan İsrailli emlak milyarderi Rotem Rosen ile Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk ortaklık kararı aldı!

Emlak Magazin 12.11.2021 - 22:15 12.11.2021 - 22:15 Gülcan Özer

Nusr-Et markasını tüm dünyaya yayma çalışmalarına devam eden Ferit Şahenk önemli bir adım daha attı ve İsrailli emlak milyarderi Rotem Rosen ile ortaklığa imza attı. İsrailli milyarder iş adamı Rotem Rosen, Hintli mutfak gurusu Arjun Waney ile Ferit Şahenk ortaklığa imza attı. 

Farklı coğrafyalarda yer alan 3 milyarder yeni bir ortaklık için imzaları atarken yeni restoran açmak için güçlerini birleştirme kararı aldılar. Ferit Şahenk bu sefer Peru mutfağı ile yeni bir restroana imza atmaya hazırlanırken restoranın ismi ise Coya olacak. 

FERİT ŞAHENK AMERİKA'DA RESTORAN AÇACAK!

Son dönemde Nusr-Et restoranlarına yapmış olduğu yatırım ile adından söz ettiren Ferit Şahenk yeni bir restoran için kolları sıvadı. İsrailli emlak milyarderi Rotem Rosen ve Hintli mutfak gurusu Arjun Waney ile ortaklığa giden Ferit Şahenk Peru mutfağını Amerika'ya taşımaya hazırlanıyor. 

Daha öncede 2021 senesinde İsrailli Rotem Rosen ile ortak bir işe imza atan Ferit Şahenk Las Vegas'ta restoran açmışlardı. Ferit Şahenk bu sefer yanlarına Hintli mutfak gurusu Arjun Waney'i de alarak Peru mutfağının ürünlerini yapan Coya isimli restoranı New York'ta açmaya hazırlanıyor. 

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar gibi Körfez ülkeleri başta olmak üzere Nusr-Et mağazalarını yayma kararı alan Ferit Şahenk New York ve Londra mağazaları sonrasında Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a doğru rotasını çevirerek yatırımlarını genişletmişti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@