Ferit Şahenk Marmaris D-Resort Grand Azur Oteli’ni Satışa Hazırlanıyor!

Mali yönden sıkıntılı günler geçiren Ferit Şahenk taşınmaz satışlarına devam ediyor. Ünlü işadamı D-Resort Grand Azur Oteli’ni satışa hazırlanyor.

Emlak Magazin 20.02.2019 - 12:28 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Mali yönden sıkıntılı günler geçiren Ferit Şahenk taşınmaz satışlarına devam ediyor. Ünlü işadamı D-Resort Grand Azur Oteli’ni satışa hazırlanyor.

Doğuş Grubu ile sıkıntılı bir dönemden geçen Ferit Şahenk gayrimenkul yatırımı yaparak aldığı yerleri elden çıkarmaya devam ediyor. Daha önce de İspanya'da sahibi olduğu oteli Meksikalılara satan Ferit Şahenk, Amerika'da ki otelini de Serdar Bilgili ve ortaklarına devretmişti. Marmaris'te Ki Otelini Satmaya Hazırlanıyor! Dünya Gazetesi yazarlarından Kerim Ülker tarafından yapılan habere göre Ferit Şahenk D-Resort Grand Azur Oteli’ni satmaya hazırlanıyor. Dünyanın en büyük turizm şirketleri arasında yer alan TUI tarafından otele teklif verildiği, karşılıklı tarafların pazarlıklarına devam ettiği ve anlaşma sağlanırsa otelin TUI’ye bağlı TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye devredileceği iddia edildi. 14 Oteli Bulunuyor! Marmaris'de yer alan oteli satın almak için girişimlere başlayan şirketin Türk turizm sektörünü yakından tanıdığı, portförüyünde yer alan Sorgun’daki Pagasos World Hotel, TUI Family Pscha Bay Hotel, TUI Fun & Sun Club Belek Hotel, TUI Day&Night Connected Club Hydros Hotel, TUI Magic Life Waterworld Hotel, Pegaos Club Hotel ile sektörde hizmet vermeye devam ettiği öğrenildi. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@