Feyza Aktan'dan Boşanan Özcan Deniz Eski Eşiyle Aynı Evde Kalıyor!

Ani bir boşanma kararı ile hayranlarını üzen Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan'ın aynı evde kalmaya devam ettikleri ortaya çıktı.

EMLAK MAGAZİN 07.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Ani bir boşanma kararı ile hayranlarını üzen Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan'ın aynı evde kalmaya devam ettikleri ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

47 yaşındaki Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan ile 2018 yılının Mart ayında ani bir kararla evlenmişti. Düğünden sadece 2 ay sonra Kuzey adını verdikleri oğullarını kucaklarına alan çift 26 Haziran tarihinde ise ani bir kararla boşanmıştı. Özcan Deniz Oğluna Yakın Olmak İçin Yeni Bir Villa Arıyor Çift boşanma kararı öncesinde Zekariyaköy'de yer alan bir villada oturuyorlardı. Boşanma kararının ardından ise Özcan Deniz yeni bir ev bulana kadar eski eşi ile aynı evde yaşamaya devam etmeye karar verdi. Özcan Deniz oğluna yakın olmak için yine Zekeriyaköy civarlarında yeni bir villa aramaya başladı. Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre çift oğullarının mutluluğu için ortak hareket etmeye karar verdi. Özcan Deniz'in ani boşanma kararı magazin basınına bomba gibi düşerken 2018 yılında evlenen çitf bir yıllık evliliğin ardından yollarını ayırmıştı.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@