Fiat 30 Bin TL İndirim Kampanyasında Son Fırsatı Yetişenler Kapıyor!

Otomobil fiytalarına Ekim ayı zamları gelmeden önce sıfır kilometre araç satın almak isteyenler Fiat'ın 30 Bin TL indirim fırsatında son günleri değerlendiriyorlar.

Finans 29.09.2021 - 00:29 29.09.2021 - 00:38 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler için çok kritik günler yaşanmaya başlandı. Her ayın başında otomobil fiyatlarına yüzde 5 civarında zam yapılıyor. Bu zamlardan etkilenmek istemeyen vatandaşlar ise Ekim ayı gelmeden sıfır kilometre otomobil satın alarak kazançlı çıkmak istiyorlar. 

Türkiye'de en çok otomobil satışı yapan firmaların başında Fiat geliyor. Fiat aynı zamanda en büyük fiyat indirimleri ve özel fırsatlar sunarak otomobil satışı gerçekleştiren firmalar arasında bulunuyor. Peki Fiat'ın Eylül ayı araba kampanyaları içerisinde en çok fiyat indirimi yaptığı otomobili hangisidir? 

FİAT 30 BİN TL İNDİRİM KAMPANYASI

Fiat tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Eylül ayı içerisinde 2020 model Fiat 500X otomobil satın alan müşterilere 30 Bin TL'ye varan indirim imkanı veriliyor. Bu otomobili satın almayı düşünen müşteriler 30 Bin TL indirim fırsatı ile sıfır kilometre bir araç sahibi olabiliyorlar. Fiat'ın bu büyük ses getiren araba kampanyası ile alakalı olarak yaptığı açıklamaya göre müşteriler indirim imkanını yalnızca Fiat 500X Sport 1.3 Firefly 150 HP DCT versiyonunu satın alırken kullanabiliyorlar. 

İNDİRİM KAMPANYASINDA SON GÜNLERE GİRİLDİ

Fiat'ın indirim kampanyasında son günlere girildiği bildirildi. Buna göre müşteriler 2 Ekim 2021 tarihine kadar 30 Bin TL indirim fırsatını kullanabilecekler. Bu tarihten sonra ise Eylül ayı araba kampanyaları sona erecek. Ardından Ekim ayı araba kampanyalarının tanıtımı yine Fiat tarafından yapılacak. Ancak bu kampanyalar içerisinde müşterilere ne şekilde imkanlar tanınacağı bilinmiyor. 

FİAT EYLÜL AYI ARABA KAMPANYALARI

Öte yandan sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere Fiat tarafından diğer araçlarda da avantajlı imkanlar verilmeye devam ediliyor. Buna göre müşteriler Fiat Egea model otomobili satın almak istediklerinde 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 50 Bin TL kredi desteğinden yararlanabiliyorlar. Aynı kredi desteği Fiat Pando model araçlar için de veriliyor. Bu otomobil için de müşteriler 12 ay vadeli 0,99 faizli 50 Bin TL kredi desteği elde edebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@