Fiat Egea 2022 Ocak Kampanyası! İndirim, Düşük Faizli Kredi, Sonra Öde

2021 yılının en çok tercih edilen modellerinden olan Fiat Egea'nın 2022 kampanyaları merak ediliyor. Peki 2022 yılında Fiat Egea müşterilerine hangi seçenekleri sunuyor nasıl bir kampanya açıkladı?

Finans 03.01.2022 - 09:10 03.01.2022 - 09:10 Mustafa Karagöz

Türkiye'de son yıllarda en çok tercih edilen araç marka ve modellerinin başında Fiat Egea geliyor. Hem fiyatı hemde sunduğu araç özellikleri ile birçok vatandaşın ilk tercihi olan Egea'da yılsonu kampanyaları büyük ses getirmişti. 2022 yılının başında da özel bir kampanya ile müşterilerinin karşısına geçmeye hazırlanan Egea'da 3'lü fırsat paketi gelebileceği konuşuluyor. 

FİAT EGEA 2022 OCAK AYI FİYAT İNDİRİMİ, ÖDEME ERTELEME VE KREDİ KAMPANYASI

Araç almak isteyenler için dolar kuru farkıyla oluşan fiyat artışları ay sonunda yeniden düzenlenmişti. Birçok marka ve modelde görülen ani fiyat ve yüksek fiyat değişimleri dolar kurunda elde edilen düşme eski halini almıştı. Fiat Egea'da son fiyat değişimlerinin ardından yeni kampanyasını duyurmaya hazırlanıyor. Kampanya öncesinde ise dolar kurunun son halini alması bekleniyor. 

50.000 TL FIRSATI SUNMUŞTU

Fiat Egea 2021 yılı sonunda müşterilerine çok özel bir kampanya sunmuştu. 

Marka ilk olarak ay ortasında fiyat listelerini güncellemiş ve ay sonuna kadar geçerli olacak fiyatları açıklamıştı. Dolar kuru indirimi sonrasında ise araç almak isteyenlere Fiat Egea'dan kredi kampanyası sunuldu. 

Yüksek limitle sağlanan kredi kampanyasında müşteriler talep etmeleri durumunda 50.000 TL taşıt kredisi kullanım hakkı elde ettiler. Bu kredi için 12 ay vadeli ödeme planı hazırlayan Fiat Egea modelleri için uygulanacak faiz oranını yüzde 1.29 olarak duyurmuştu. 

SON BİR HAFTADA ÖZEL FİYAT KAMPANYASI

Ocak 2022 dönemi için açıklanacak kampanya öncesinde en önemli detaylardan birisi de son hafta duyurulan kampanya oldu. 

"Egea Cross ve Hatchback'de yılın son haftasına özel indirim" sloganıyla duyurulan kampanya ile Egea Cross ve Hatchback modellerinin 1.4 Street ve 1.4 Urban versiyonlarında yılın son haftasına özel indirimli fiyatlar açıklandı. Müşteriler yılın son bir ayında yüksek indirimli fiyatlar ile bu model araçları alma şansı yakaladılar. 

2022 OCAK KAMPANYASINDA NELER VAR?

Fiat Egea'nın Ocak 2022 kampanyasında özel fırsatlar gelebileceği konuşuluyor. Özellikle 2022 yılında çip krizlerinin çözülmesi kapsamında daha sıkı bir rekabet yaşanacak sektörde bir adım öne geçmek isteyen firma dolar kuru bazlı yüksek fiyat indirimleri, düşük faizli ve daha yüksek limitli krediler ile şimdi al 3 ay, 6 ay sonra öde kampanyaları başlatabilir. Fiat Egea için açıklanacak kampanya anında Emlak365'te olacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@