Fiat Egea'den 50.000 TL Kampanyası! Sadece Aralık Ayı Sonuna Kadar Geçerli

Fiat Egea Aralık 2021 araç satış ve kredi kampanyasını duyurdu. Sıfır Fiat Egea araç almak isteyenler için ilan edilen yeni fiyat listesi ve kredi ile indirim kampanyası detaylarını paylaşıyoruz.

Finans 02.12.2021 - 12:38 02.12.2021 - 12:38 Mustafa Karagöz

Sıfır araç almak isteyenler için en çok tercih edilen modellerden birisi olan Fiat Egea için yeni dönem kampanyası ilan edildi. Kendi aracını alacaklara sunulan imkanlar ve firmanın sağladığı avantajları aktarıyoruz. 

FİAT EGEA İNDİRİMLİ SATIŞ FİYATI VE KREDİ KAMPANYASI AÇIKLANDI

Fiat Egea Türkiye'de çok tutulan araç modellerinin başında geliyor. Hem fiyatı hemde yedek parça ve tamir olanakları ile tercih edilen aracın sıfırını almak isteyenler Aralık 2021 kampanyasını merak ediyorlardı. Fiat resmi sitesinden yeni kampanyasının özelliklerini açıkladı. 

Fiat Egea'dan Aralık 2021'e Özel Kredi Kampanyası

Fiat Egea araç almak isteyenler için aralık ayı sonunda kredi kampanyası uygulanacak. Firma yüksek dolar kuru ve dalgalanması nedeniyle fiyatlarda indirime gitmedi. Ancak araç alacaklar için belli bir limite kadar kredi verileceği açıklandı. 

* Fiat Egea aralık ayı kampanyasında kullanılabilecek limit 50.000 TL oldu. 

* Firmanın sağladığı kredi olanağından faydalanarak kredi çekecekler için faiz oranı yüzde 1.29 olarak uygulanacak. 

* Kredi geri ödemeleri için sunulan vade süresi Fiat tarafından 12 ay olarak ilan edildi. 

fiat egea kredi

Kullanım Şartları

Kredi kullanmak isteyenler yukarıda yer alan özelliklerden yararlanmak istediklerinde firmanın açıkladığı tüm şartları sağlamak zorundalar. Bu kapsamda yapılan açıklamada "Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir." açıklamasında bulundu. 

Firma ayrıca kredi faiz oranlarının kişiye özel uygulanabilirliği hakkında da bir hatırlatmada bulunarak "Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir." açıklamasını yaptı. 

Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Fiat Egea aaç satışları için sunulan kredi kampanyası Aralık ayı sonuna kadar geçerli. Müşteriler 31 Aralık tarihine kadar başvuruda bulunarak indirimli kredi kampanyasından yararlanabilirler. 

2021 YILI ARALIK AYI FİAT EGEA SATIŞ FİYATLARI

fiat sedan aralık 2021fiat hatcback aralık 2021

Yukarıda yer alan tablo Fiat tarafından paylaşılmıştır. Fiat Egea Sedan almak isteyenler için 3 farklı paket seçeneği var. Easy paket, Urban paket ve Lounge paket olanakları sunan firma fiyatları tablodaki gibi açıkladı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@