Fiat ÖTV İndirimi Güncellemesi Yaptı! Fiat Egea'nın Bu Versiyonunda 63 Bin TL İndirim Yapıldı!

Otomobil fiyatlarına gelen indirimlerin ardından otomatik ÖTV indirimleri devreye giriyor. Fiat Egea'nın güncel fiyat listesine ÖTV indirimi damga vurdu.

Fiat ÖTV İndirimi Güncellemesi Yaptı! Fiat Egea'nın Bu Versiyonunda 63 Bin TL İndirim Yapıldı!

Türkiye'de otomobil sektöründe işler tamamen tersine döndü. Haftalardır yüksek fiyat artışları ve fahiş zamlarla gündeme gelen otomobil sektörü döviz kurlarında aşağıya doğru salınmasıyla beraber indirimler gündeme gelmeye başladı. Zamlarla beraber bazı otomobil modellerinin ÖTV dilimleri de yükselmişti. Yüzde 50 ÖTV diliminde bulunan çok sayıda araç yüzde 85 ÖTV dilimine girerek katmerli zamlarla fiyatlarını katlamıştı.

OTOMOBİLDE ÖTV İNDİRİMLERİ BAŞLADI!

Döviz kurlarındaki düşüşlerle beraber otomobil firmaları araç fiyatlarında indirimler yapmaya başlayınca yine ÖTV matrah dilimleri gündeme geldi. Firmalar yaptıkları indirimlerle yavaş yavaş yüzde 50 ÖTV diliminden yüzde 85 ÖTV dilimine giren araçları yeniden yüzde 50 ÖTV dilimine sokmaya başladılar. Bu şekilde çok yüksek miktarlı indirimler de gündeme bomba gibi düşmeye başladı.

FİAT 63 BİN TL İNDİRİMİ DUYURDU!

ÖTV indirimleri ile dikkat çeken firmalardan birisi de Fiat Egea oldu. Geçtiğimiz hafta sonuna kadar Fiat Egea Cross Street 1.4 Fire 95 HP model sıfır kilometre otomobil 329.900 TL'ye satılıyordu. Bu otomobilin fiyatında yapılan indirim ile ÖTV dilimi değişti. Hem firmanın yaptığı indirim hem de ÖTV indirimi ile Fiat Egea Cross Street 1.4 Fire 95 HP model araç şu anda 266.900 TL'ye satılmaya başlandı. Fiat bu otomobil için net 63 Bin TL indirim yapmış oldu. Araç sahibi olmak isteyenlere büyül bir fırsat sunan Fiat, makul bir bütçeyle sıfır kilometre araç sahibi olma imkanını müşterilerine tanıdı.

20 BİN TL İNDİRİM YAPILDI!

Fiat Egea Cross için bir indirim de Fiat Egea Cross Urban 1.4 Fire 95 HP model araç için yapıldı. Ancak bu araçtaki indirim diğerine göre sınırlı oldu. Bu otomobil 347.900 TL'ye satılırken bugün fiyatı 327.900 TL'ye düştü. Fiat otomobil fiyatlarında değişiklikler yaparken bu fiyat güncellemeleri müşteriler tarafından yakın takibe alındı.

SONRAKİ HABER