Fiat'ın En Sevilen Modelinde Nisan Ayı Avantajları Devam Ediyor! Fiat Doblo 2022 Nisan Fiyat Listesi!

Otomobil sahibi olmak isteyenler için Nisan ayı son fırsat olabilir! Araç fiyatları yazın artmadan kampanyalardan yararlanın! İşte Fiat Doblo fiyatlarında en cazip oranlar…

Finans 27.04.2022 - 12:23 27.04.2022 - 12:25 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de en fazla satılan hafif ticari araçlardan biri olan Fiat Dobo, 2022 Nisan ayı fiyat listesi ile araç sahibi olmak isteyenlere en avantajlı oranlara sunulmaya devam ediyor. Önümüzdeki birkaç ay içinde otomobil fiyatlarında yeniden ciddi artışların yaşanacağına işaret eden uzmanlar, Nisan ayının uygun fiyatlardan yararlanmak isteyenler için son fırsatlar olabileceği aktarılıyor. Fiat’ın sevilen Doblo modellerinde gelen yeni fiyatlar ise devam ediyor.

Fiat Doblo Combi Donanım Paketi Dikkat Çekiyor!

Fiat’ın tutulan ve en çok tercih edilen modellerinden biri olan Fiat Doblo Combi, Nisan ayında da birçok rakibine göre en uygun fiyatları sunmaya devam ediyor. Farklı donanım paketleri ile birçok farklı ihtiyaca yanıt veren Fiat Doblo, Easy, Safeline, Trekking ve Premio Plus gibi paketleri ile farklı özellikleri bir araya getirmeyi başarıyor.

Uygun fiyatlı başlangıç paketinde 16’’ lastik, elektrikli ön camlar, çift parçalı katlanabilir arka koltuk ve elektrikli ön camlar gibi aranan birçok önemli özelliğe yer verilmiş. Tasarımıyla da öne çıkan Fiat Doblo, 2022 yılında da hafif ticari araç satın almak isteyenlerin ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Fiat Doblo 2022 Nisan Ayı Fiyat Listesi

fiat-doblo-1

Otomobil sektöründe fiyat artışları yaşanmaya devam ediyor. Özellikle bayram öncesinde ve yaza az bir zaman kala araç fiyatlarının yeniden yükselmeye başladığı görüldü. Türkiye’de en fazla satılan ve sevilen hafif ticari araç modellerinden Fiat Doblo modelleri ise 2022 Nisan ayı itibariyle avantajlı fiyatları sunmaya devam ediyor. Araç sahibi olmak isteyenler için Nisan ayının son fırsat olabileceğini ifade eden uzmanlar fiyatların yükselmesini öngörüyor. Fiat Doblo Nisana ayı fiyat listesi ise şöyle:

  • Fiat Doblo Combi Standart – 330.900 TL
  • Fiat Doblo Combi Maxi – 335.900 TL
  • Fiat Doblo Cargo Standart – 295.900 TL
  • Fiat Doblo Cargo Maxi – 300.900 TL

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@