Fibabanka Az Önce Duyurdu: 2.El Araç Almak İsteyenlere 0.89 Faizle Taşıt Kredisi Kampanyası Başvuru Ekranı Açıldı!

Araba sahibi olmak isteyenler için 2021 yılının sonuna doğru büyük kampanya açıklandı. Fibabanka araç almak isteyen kişilere yönelik olarak yüzde 0.89 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği veriyor!

Finans 17.11.2021 - 16:54 17.11.2021 - 16:54 Gülcan Özer

Yükselen araç fiyatları sonrasında araba sahibi olmak her geçen gün zorlaşırken Fibabanka tarafından başlatılan kampanya ile 2. el araç alımlarına özel yüzde 0.89 faiz oranıyla taşıt kredisi desteği verileceği ilan edildi. 

N11 ile ortak olarak başlatılan kampanya kapsamında N11 Garaj sistemi üzerinden araba alacak olan kişilere kredili ödeme seçeneği sunuldu. Başlatılan kampanya ile Fibabanka üzerinden taşıt kredisi başvurusu yapma imkanı sunulan kişiler, kredi onayı almaları durumunda yüzde 0.89 faiz oranı ile 100 bin liraya kadar araç kredisi çekebilecek. 

FİBABANKA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Garaj11 kullanıcıları için başlatılan kampanya kapsamında internet sitesi üzerinden dilediği 2.el aracı alan kişiler için ödeme sayfasında kredi ile öde seçeneği sunulacak. Bu seçeneği tercih eden kişilere Fibabanka üzerinden 100 bin liraya kadar taşıt kredisi desteği verilecek. 

Sistem üzerinden bu tercihi yapan kişiler otomatik olarak Fibabanka taşıt kredisi başvuru ekranına yönlendirilecek. Fibabanka üzerinden yapılacak olan kredi başvurusu onaylanan kişilere sistem üzerinden hesaplarına araç ödemesi yapılacak ve araç siparişleri onaylanacak. 

fibabanka ikinci el taşıt kredisi kampanyası

Fibabanka ve N11 ortaklığı ile başlatılan kampanyada en yüksek kredi tutarı ise 100 bin lira ile sınırlandırıldı. 12 ay vadeli olarak verilen anında kredi kampanyası için belirlenen araç kredisi faiz oranı ise yüzde 0.89 olarak ilan edildi. Araç kredisi başvurusu rakamı onaylanan kişiler kredi tutarının üzerinde kalan araç satış tutarı bulunuyorsa bu rakamı 3 iş günü içerisinde kredi hesabına yatırmakla yükümlü tutulacaklar. 

iş bankası n11 araç kredisi

İŞ BANKASI N11 GARAJ ARAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Fibabanka müşterisi olmayan kişilerde düzenlenen kredi kampanyasından yararlanabilecekler. Aracı satın al butonuna bastıktan sonra Fibabanka alışveriş kredisi seçeneği üzerinden Fibabanka müşterisi olmak için başvuru alınmakta, ardından da araç kredisi başvurusu işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha uzun vadeli taşıt kredisi kullanmak isteyenler için ise İş Bankası 36 ay vadeli alışveriş kredisi imkanı sunuyor. Bu kredide de yine işlem limiti 100 bin lira ile sınırlandırılırken ancak vadede Fibabanka araç kredisi paketinden farklı olarak 36 ay vadeli kredi desteği sağlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@