Fibabanka Cep Telefonu Alacaklara 12 Ay Vadeli Faizsiz 5.000 TL Kredi Veriyor

Fibabanka tarafından açıklanan kredi kampanyası ile cep telefonu satın almak isteyenlere faizsiz kredi veriliyor. Fibabanka faizsiz kredi nedir, nasıl kullanılır?

Finans 20.02.2022 - 03:07 20.02.2022 - 03:07 Engin Uzunoğlu

Fibabanka özel kredi kampanyaları ile ses getirmeye devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına ekonomik çözümler üreten bankalardan olan Fibabanka, cep telefonu satın almak isteyenlere kredi imkanı sağlıyor. Cep telefonu satın almak isteyen müşterilere 5.000 TL'ye kadar olan kredi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak veriliyor. 5.000 TL kredi kullanarak cep telefonu satın alan müşteriler herhangi bir faiz maliyeti ile karşılaşmadan kredi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

FİBABANKA FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİSİ NEDİR?

Fibabanka tarafından düzenlenen CarrefourSA kredisi ile müşterilere cep telefonu alımlarında faizsiz kredi imkanı veriliyor. CarrefourSA mağazalarında satılan cep telefonları için kredi imkanı sağlayan Fibabanka, müşterilerine maliyetsiz bir kredi imkanını sunuyor. Bu şekilde cep telefonu satın almak isteyenler yüzde 0 faizle kredi kullanabiliyorlar. Faizsiz kredi imkanı 12 ay vadeye kadar 5.000 TL üst limit sınırı ile veriliyor. Eğer satın alınmak istenen cep telefonu için 5.000 TL'nin üzerinde bir kredi talebinde bulunulursa o zaman Fibabanka o krediyi de faizsiz veriyor ama o zaman en fazla 3 ay vade imkanı ile müşterilere kredi kullandırılıyor.

TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNE FAİZSİZ KREDİ İMKANI

CarrefourSA mağazalarındaki teknoloji ürünleri için alışveriş kredisi imkanı sağlayan Fibabanka oldukça cazip bir kampanyayı müşterilerine sağlıyor. Müşteriler CarrefourSA mağazalarında elektronik ürün satın almak istediklerinde faizsiz kredi kullanabiliyorlar. Bu kredilerin alt limiti 400 TL olurken üst limitinin 40 Bin TL olduğu bildirildi. Cep telefonu hariç olmak üzere elektonik ürünlerin satın alımında kullanılan bu kredi için müşterilere 18 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Üstelik bu krediler için müşterilerden kredi tahsis ücreti de tahsil edilmiyor.

CARREFOURSA KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Fibabanka'nın CarrefourSA mağazalarındaki elektronik ürünler ile alakalı olarak sağladığı faizsiz alışveriş kredisi için başvurunun nasıl yapılabileceği merak ediliyor. Bu kredi için SMS ile başvuru yapılabiliyor. "CSA" yazarak bir boşluk bırakıp sırasıyla TC kimlik numarasını ve doğum tarihibi gün - ay - yıl formatında yazıp 3422'ye SMS gönderen müşteriler kredi başvuru yapabiliyorlar. SMS onayı ile müşterilere Fibabanka tarafından dönüş yapılıyor. Bundan sonra ise müşteriler herhangi bir CarrefourSA mağazasına giderek teknoloji ürünü satın alımını gerçekleştirebiliyorlar. Bu şekilde faizsiz alışveriş kredisi kullanılmış oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@