Fibabanka' dan Emekli Maaşına Zam Bekleyenlere 750 TL Nakit Sürprizi!

3 Yıl Boyunca Emekli Maaşını Fibabanka’ dan Alacak Olanlara Özel Avantajlar. Başvuran Emeklilere 750 TL'ye Varan Ödeme Yapılacak.

Finans 26.11.2021 - 09:26 26.11.2021 - 09:26 Serhat Karaman

Emekliler, maaşlarına ekstra zam yapılmasını beklerken onlara özel bir destek haberi Fibabanka’ dan geldi. Fibabanka, emekli müşterilerine 750 TL’ye varan nakit ödeme yapma kararı aldı. Emeklilere yıl sonunda ilaç gibi gelecek olan bu destekle beraber birçok emeklinin Fibabanka’ da hesap açtırması ve banka ile aktif olarak çalışmaya başlaması bekleniyor. Siz de Fibabanka tarafından sunulan bu destekten yararlanmak için gereken şartları merak ediyorsanız haberimizin devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Fibabanka, emekli maaşını Fibabanka’ ya taşıyan emeklilere maaşlarına göre 750 TL’yi bulan destek sunuyor. Emekli maaşını Fibabanka’ ya taşıyanlar hem nakit ödeme hakkından yararlanıyor, hem de banka tarafından sunulan diğer avantajları gönüllerince kullanabiliyor.

3 Yıl Boyunca Emekli Maaşını Fibabanka’ dan Alacak Olanlara Özel Avantajlar

Emekli maaşı kampanyasından yararlanmak için maaşınızı Fibabanka’ ya taşımanız ve 3 yıllık anlaşma yapmanız gerekmekte. Anlaşma için şubeye uğramanıza gerek yok. 444 88 88 numaralı Fibabanka iletişim merkezini ayarak 3 yıllık taahhütte bulunabilirsiniz. Eğer maaşınızı zaten Fibabanka’ dan alıyorsanız ve henüz anlaşma yapmadıysanız yine 444 88 88 numaralı Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka’ ya maaşınızı taşımak için en yakın Fibabanka şubesine kimliğinizle birlikte uğramanız yeterli. Fibabanka müşteri temsilcisi, kimliğiniz üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirecek ve maaş taşıma talebinizi alacaktır. Ayrıca e-devlet ile emekli maaşı taşıma yöntemini kullanarak da Fibabanka’ da bulunan hesabınıza emekli maaşınızı tanımlayabilirsiniz.

Maaş tutarınız 1.500 TL’yi aşmıyorsa banka tarafından size ödenecek tutar 500 TL olacaktır. Maaşınız 1.500 TL’den fazla; fakat 2.500 TL’den az ise 625 TL tutarındaki destekten faydalanabiliyorsunuz. Maaşınız 2.500 TL’den fazla ise 750 TL promosyon alabiliyorsunuz. Maaşınızı Fibabanka’ ya taşıdıktan sonra yine şubeden ya da 444 88 88 Fibabanka iletişim merkezinden promosyon talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizin onaylanmasının akabinde promosyon tutarı, Fibabanka nezdindeki maaş hesabınıza aktarılacaktır.

3 yıllık süreyi doldurduktan sonra maaşınızı bir başka bankaya taşıyabileceğiniz gibi tekrar promosyon almak kaydı ile yine Fibabanka’ da tutabilirsiniz. Maaş anlaşmasının yenilenmesi halinde anlaşma yapacağınız tarihteki promosyon tutarları geçerli olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@