Fibabanka' dan Taşıt Kredisi Şenliği, 80.000 TL Anında Onaylı Taşıt Kredisi

Fibabanka taşıt kredisi kampanyası ile ayakları yerden kesiyor. Fibabanka taşıt kredisi kampanyasının tüm detayları ve maliyet hesaplamaları banka tarafından açıklandı.

Finans 25.09.2021 - 23:00 25.09.2021 - 23:00 Engin Uzunoğlu

Fibabanka, herkesin cebine araba anahtarı koymaya kararlı. Taşıt kredilerinde bonkör davranmaya başlayan Fibabanka’ dan 80.000 TL’ye kadar olan taşıt kredisi başvurularında anında onay geliyor. Fırsat bu fırsat, yıllardır hayalini kurduğunuz arabaya kavuşma vakti geldi. 

Fibabanka, taşıt kredisi şartlarında inanılmaz değişimlere imza attı. Siz de ilk aracınıza kavuşmak ya da aracınızı bir an önce yenilemek istiyorsanız erken davranın, bu eşsiz fırsatı sakın kaçırmayın. 48 aya ulaşan vadelerle aracınızı hemen alın, ödemelerinizi yıllara yayın. 

Fibabanka’ dan İsteyen Herkese 80.000 Taşıt Kredisi

Fibabanka, teminatlı krediler arasında yer alan taşıt kredilerinde eskisi gibi katı davranmıyor. Son kredi taksit ödemenize kadar aracınız Fibabanka rehinli olarak kalıyor, bu da size daha kolay kredi kullanma imkânı sunuyor. Satın almak istediğiniz aracı bulun ve gerisini Fibabanka’ ya bırakın. 

Fikir oluşturması açısından 80.000 TL ve 100.000 TL taşıt kredisi için örnek hesaplama tablolarını size özel hazırladık. Tabloyu inceleyerek hayal ettiğiniz araca aslında ne kadar yakın olduğunuzu çok daha iyi anlayacaksınız. 

fibabanka taşıt kredisi maliyet tablosu

Tabloda da göreceğiniz üzere 47 ay vade ile 80.000 TL taşıt kredisi çektiğinizde aylık 2.624,55 TL ödüyor olacaksınız. Üstelik yıllara bağlı olarak geliriniz artarken kredi taksitleriniz sabit kalacak ve ödemelerinizi gerçekleştirmek çok daha kolay olacak. Ayrıca elinize toplu para geçtiğinde ara ödeme yaparak ya da tüm anapara tutarını ödeyebilecek duruma geldiğinizde erken kapama yaparak faiz avantajı elde edebilirsiniz.

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu

Önceki başlığımızda sunmuş olduğumuz oranlar 0 km ve 2.el araçlarda geçerli. 0 km araç alırken bayinizden size özel hazırlanmış proformayı almayı, 2.el araç alırken de satıcıdan ruhsat görüntüsünü temin etmeyi unutmayın. Gelir belgenizle birlikte bu belgelerden biriyle taşıt kredisi başvurusu yapmak için Fibabanka şubelerini ziyaret edebilir ve hayalini kurduğunuz arabayla yine hayal ettiğiniz kavuşmayı gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvuru yapmak için şube dışındaki başvuru yöntemlerinden birine de başvurmanız mümkün. Fibabanka hesabınız bulunuyorsa internet bankacılığı/mobil bankacılık üzerinden hemen başvurabilirsiniz. Hesabınız olmasa da ön onaylı başvuru için Fibabanka internet sitesinde yer alan başvuru menüsünü kullanabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra az önce ifade ettiğimiz belgelerle birlikte şehrinizdeki dilediğiniz Fibabanka şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@