Fibabanka Kiraz Hesap ile ekstra kazanma dönemi başladı! Yüksek faizli mevduat getirisi ne kadar?

Birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği özel bankalardan Fibabanka, avantajlı faiz oranlarını açıkladı. Fibabanka Kiraz Hesap’ta ekstra faiz oranıyla kazanmak çok kolay…

Finans 06.05.2022 - 23:12 06.05.2022 - 23:14 Duygu Dilan Duman

Türkiye bankacılık sektöründe uzun yıllardır memnuniyet odaklı hizmet veren Fibabanka, TL mevduat hesaplarında uyguladığı yüksek faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. Uzun bir süredir mevduat hesabı açmak isteyenlerin bir numaralı adresi olmaya devam eden Fibabanka’nın Kiraz Hesabı ile kazanmak kolaylaşıyor. Risksiz ve garanti yatırım aracı arayanlar Fibabanka Kiraz Hesap ile ekstra faiz oranı kazanarak birikimlerini en iyi şekilde değerlendirme fırsatı bulabiliyor.

Fibabanka Kiraz Hesap, müşterilerin birikim alışkanlığına avantaj katmasının yanı sıra ihtiyaç halinde nakit parayı kullanma imkanı da tanıyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre Fibabanka Kiraz Hesap, TL başta olmak üzere USD, EUR, GBP, altın ve gümüş para birimleri cinsinden açılabiliyor. Birikimlerin gecelik vadeli mevduatta günden güne değerlendiği bu hesap ile birlikte tüm bankacılık işlemleri de hızlıca gerçekleştirilebiliyor.

Fibabanka Kiraz Hesap Avantajları Neler?

fibabanka-2

Mevduat hesabında verdiği yüksek faiz oranları ile bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Fibabanka, kiraz hesabın avantajlarını duyurdu. Buna göre kiraz hesap müşterileri birikim yaparken bir yandan da paranın değerini düşürmeden harcama avantajını koruyor. Gecelik mevduatlara yüksek faiz oranı veren Fibabanka, birikimlerini Türk lirasında tutanlar için 60 gün boyuna hoş geldin faizi ve sonrasında geçerli yüksek avantajlı standart faiz oranları sunuyor. Bununla birlikte Fibabanka Kiraz Hesap müşterileri, bankanın mobil bankacılık uygulamasını kullanarak sınırsız ve ücretsiz havale işlemleri yapabiliyor.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı Ne Kadar?

Fibabanka müşterileri avantajlı standart faiz dönemine geçen mevduat hesaplarında ekstra faiz oranı kazanarak birikimlerinin en iyi şekilde değerlenmesini sağlayabiliyor. Fatura ödemesi yapan, FX market ile döviz alan ve Fibabanka banka kartı ile alışveriş yapan müşteriler mevduat hesabına ekstra faiz kazandırabiliyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yer alan açıklamaya göre Fibabanka’da TL vadeli mevduat hesabı açan müşteriler yüzde 20.50 oranına kadar risksiz faiz getirisi elde edebiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@