15 Aralık tarihinde sona erecek Vakıfbank kredi kartı olanlar peşin alıp faizsiz masrafsız 6 taksitle ödeyecek!

Vakıfbank Worldcard kredi kartı olan kişilere yönelik kampanya başlatılırken peşin alışveriş yapanlara taksitle ödeme imkanı sunuldu.

15 Aralık tarihinde sona erecek Vakıfbank kredi kartı olanlar peşin alıp faizsiz 6 taksitle ödeyecek

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank kredi kartı kullanan müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 15 Aralık tarihine kadar tek seferde yapacakları her 100 TL ile 30 bin TL arasında internet alışverişini faizsiz ve masrafsız olarak 6 taksitle ödeyecekler. 

Son dönemde yükselen fiyatlar ve gelen zamlarla vatandaşların alım güçleri düşerken Vakıfbank bir kere daha vatandaşın kara gün dostu olduğunu gösterdi ve peşin fiyatına taksitle alışveriş yapma imkanı sunuldu. 15 Aralık tarihinde sona erecek olan kampanyadan yararlanan kişiler 30 bin liraya kadar yapmış oldukları peşin harcamaları taksitle ödeyebilecekler. 

VAKIFBANK KREDİ KARTI OLANLARA DUYURULDU!

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank bir kere daha elini taşın altına koyarak yeni kampanyasını duyurdu. Müşterilerine peşin yapmış oldukları harcamaları sonradan faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirme imkanı sunuluyor. Böylelikle vade farkı ödemeden ve ek bir ücret yükü getirilmeden taksitle alışveriş yapma imkanı tanınmış oluyor. 

15 Aralık tarihinde sona erecek Vakıfbank kredi kartı olanlar peşin alıp faizsiz masrafsız 6 taksitle ödeyecek!

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada "Yapacağınız alışverişin taksitlendirilebilmesi için, alışverişten en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, Cepte Kazan Mobil Uygulama, İnternet Bankacılığı veya Müşteri İletişim Merkezi kanalıyla işleminizin taksit talebinin iletilmesi gerekmektedir. Taksitlendirmek istediğiniz peşin işlem, dönem içi işlemlerde yer almalı, ekstre kesilmemiş olmalıdır" denilerek başvuru şartları açıklanmış oldu. Ne yazık ki idari ya da yasal takibe alınan kartlar kapsam dışında tutulurken sonradan taksitlendirme işleminin iptali ise yalnızca aynı gün yapılabilecek. 

SONRAKİ HABER