300 Bin TL taşıt kredisi için Vakıfbank yeni taksiti açıkladı!

Taşıt kredisi kullanarak araç almak isteyenlere Vakıfbank çok önemli avantajlar sağlıyor. Vakıfbank'ın taşıt kredisi kampanyasının yeni ayrıntıları belli oldu.

300 Bin TL taşıt kredisi için Vakıfbank yeni taksiti açıkladı!

Otomobil satın alırken en çok ihtiyaç duyulan konu taşıt finansmanı oluyor. Araç fiyatlarında yükselişler meydana geldikçe vatandaşların alım güçleri azalıyor. otomobil alırken de bir bütçe sorunu oluşuyor. Bu bütçe problemini ise bankaların taşıt kredisi kampanyaları çözüyor. Taşıt kredilerinde en kapsamlı kampanyalardan birisini düzenleyen Vakıfbank tarafından müşterilere çok özel avantajlar sağlanıyor. 

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI AVANTAJLARI!

Vakıfbank'ın taşıt kredisi kampanyasının birden fazla avantajı bulunuyor. Müşteriler hem düşük faizle kredi çekebiliyorlar hem de ödeme kolaylıklarına sahip oluyorlar. Otomobil sahibi olmak da bu kampanya çerçevesinde oldukça kolay bir hale gelebiliyor. Sıfır kilometre otomobillerin fiyatlarına gelecek yeni zamlar öncesinde hemen araç satın almak isteyenler nakit desteklerini başka bankalarda bulamayacakları koşullarla Vakıfbank'tan alabiliyorlar. 

3 AY ÖDEME YAPILMAYABİLİR!

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 3 ay ödeme yapmama imkanı veriliyor. İlk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmayan vatandaşlar 3 aylık sürenin ardından kredi taksit ödemelerine başlıyorlar. Bu da nakit sıkışıklığı içerisinde olan müşterilere zaman kazandırıyor. Ödemesiz geçen süre ise toplam vade süresinden düşülüyor. Bu imkan tamamen müşterinin talep etmesi halinde sağlanıyor. 

ESNEK ÖDEME!

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşteriler esnek ödeme imkanına da sahip oluyorlar. Genellikle Türkiye'de bankalardan kredi çekeceklere aylık eşit taksitli ödeme planı ile bu krediler veriliyor. Ancak bu sistem herkese uymayabiliyor. Maaşlı çalışanlar için cazip olsa da maaş harici geliri olanlar için uygun olmayabiliyor. Vakıfbank bunun için taşıt kredisi çekecek müşterilere 3 ayda bir ödeme yapmalarına dair imkan veriyor.

VADE SÜRESİ OTOMOBİLİN DEĞERİNE BAĞLI!

Taşıt kredisi kullanırken uygulanacak olan azami vade süreleri bankalar tarafından değil BDDK tarafından belirleniyor. Bunun için bankalar müşterinin satın alacağı otomobilin fatura değerine bakıyorlar. 400 Bin TL'ye kadar olan araçlar için 48 aya kadar vade ile kredi verilebilirken otomobilin değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa en fazla 36 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Bu şekilde 2 Milyon TL'ye kadar kademeli olarak vade süresi 12 aya kadar düşüyor. 2 Milyon TL üstüne ise taşıt kredisi verilemiyor.

300 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMASI

300 Bin TL taşıt kredisi için Vakıfbank yeni taksiti açıkladı! - Resim : 2

Vakıfbank'tan 36 ay vadeli 300 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere banka aylık yüzde 1,61 oranında faiz uyguluyor. Bu kredinin aylık taksiti 11.793 TL, toplam kredi maliyeti 424.565 TL olarak hesaplanıyor. 

SONRAKİ HABER