35 Bin TL indirim açıklandı! Fiat Egea Sedan bu fiyatla satılıyor!

Sıfır kilometre otomobilde indirim haberi geldi. Fiat tarafından yapılan açıklamaya göre Fiat Egea Sedan modelinde müşterilere çok önemli bir indirim imkanı sağlandı. Fiat Egea'nın indirimli fiyatı kaç TL?
35 Bin TL indirim açıklandı! Fiat Egea Sedan bu fiyatla satılıyor!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler fiyat araştırması yaptıktan sonra satın alacakları otomobillere karar veriyorlar. Araç fiyatlarında yükselişler hız kesmezken firmaların yaptıkları indirimler müşteriler için fırsat oluyor. Bu şekilde yeni bir fırsatı da Fiat firması açıkladı. Fiat'ın çok satan modeli olan Fiat Egea Sedan için kampanyalı fiyat açıklaması yapıldı. Fiat Egea Sedan kaç TL indirimle satılmaya başlandı. 

FİAT EGEA İNDİRİM KAMPANYASI!

Fiat Egea için firma tarafından kampanyalı fiyat açıklaması yapıldı. 2023 model Fiat Egea için fiyat listesi ilan edildi. Fiyat listesini inceleyenler çok önemli bir indirim ile karşılaşıyorlar. Fiat Egea Sedan'ın Easy donanımlı aracı için 427.900 TL'lik satış fiyatı açıklandı. Ancak bu araç için bir de kampanyalı fiyat açıklaması yapıldı. Kampanyalı fiyat ile aynı otomobil 392.900 TL fiyatla satılmaya başlandı. Bu imkan ile beraber Fiat Egea Sedan'da 35.000 TL net indirim yapılıyor. 

Fiat Egea Sedan için yapılan indirimin taşıt kredisi için de büyük bir önemi bulunuyor. BDDK tarafından taşıt kredilerine bazı sınırlamalar konulmuştu ve bankalar da şu anda bunları uyguluyorlar. Buna göre değeri 400 Bin TL'den az olan otomobillere bankalar 48 aya kadar vade ile taşıt kredisi verebiliyorlar. Ancak otomobilin değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa o zaman bankalar en fazla 36 aya kadar vade ile taşıt kredisi kullandırabiliyorlar.

Fiat Egea Sedan için açıklanan indirim yapılmamış olsaydı bankalar en fazla 36 ay vade ile bu otomobil için taşıt kredisi verebileceklerdi. Üstelik kullanılabilecek kredi miktarı da düşecekti. Yapılan indirim ile beraber 48 ay vadeli taşıt kredisi imkanı da sağlandı. Bu fiyatın yüzde 70'i oranında kredi çekme imkanı müşterilere verildi.