7.500 TL ödeyen Akbank emekli maaş promosyonuna zam mı yapıyor?

Emekli maaş promosyonu kampanyaları içerisinde en dikkat çeken kampanyalardan birisinin altında Akbank imzası bulunuyor. Akbank’ın emekli maaş promosyonuna yeni zam yapılacak mı? Akbank emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapıyor?

7.500 TL ödeyen Akbank emekli maaş promosyonuna zam mı yapıyor?

Emekliler için bankalar arasındaki kıyasıya rekabette tansiyon düşmüyor. Bankalar her geçen gün emeklilere yeni bir imkan sağlayarak rakiplerinin önüne geçmeye çalışıyorlar. Emekli maaş promosyonu kampanyaları arasında en dikkat çekici kampanyalardan birisini de Akbank düzenliyor. Akbank tarafından açıklanan emekli maaş Promosyonu kampanyasında çok özel imkanlar bulunuyor.

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMELERİ!

Akbank da diğer bankalar gibi emekli maaş promosyonlarını müşterinin emekli maaşının miktarında göre kategorilere ayırıyor. Buna göre 1.499 TL’ye kadar emekli maaşı olan müşterilere Akbank 4.650 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında maaşı olan emekli müşterilere 5.800 TL ve 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı olan emekli müşterilere 7.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu maaş promosyonlarını almak isteyen emeklilerin maaşlarını Akbank’a taşımaları ve 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeyeceklerine dair söz vermeleri yeterli oluyor.

Akbank emeklilere 500 TL de ek promosyon ödemesi yapıyor. Kampanya kapsamında yapılan açıklamaya göre 2 tane otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 250 TL ve kredi kartından 1.250 TL üzerinde harcama yapılması durumunda da 250 TL hediye ediliyor. Bir emekli müşterinin Akbank’tan alabileceği promosyon tutarı bu hesaplamayla 7.500 TL’ye çıkıyor.

FAİZ ÖDEMEDEN PARA ÇEKME İMKANI

Akbank’tan emeklilere faiz ödemeden para çekme imkanı da veriliyor. Emekliler genellikle ay sonunu zor getiren vatandaşlar olarak biliniyor. Maaş günlerini iple çeken emeklilere Akbank bu konuda büyük bir fırsat sunuyor. Maaş gününden 2 gün önce emeklilere maaşlarını çekme imkanı veriliyor. Müşteriler Akbank’tan para çekip 2 gün sonra yatacak emekli maaşlarını ile bunu yerine koyabiliyorlar. Bu para kullanımı için ise herhangi bir şekilde faiz, komisyon, ek masraf alınmıyor.

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ZAMLANACAK MI?

Akbank’ın emekli maaş promosyonu kampanyası 31 Ağustos tarihinde sona erecek. Ardından Akbank emekli maaş promosyonu için Eylül kampanyasını açıklayacak. Büyük bir ihtimalle Eylül ayında Akbank emekli maaş promosyonlarına zam yapacak. Ancak bu zammın ne kadar olacağı konusunda henüz paylaşılmış bir bilgi bulunmuyor.