814 TL toplam faiz maliyetiyle QNB Finansbank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor!

QNB Finansbank tarafından müşterilere çok özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası açıklandı. Piyasanın en düşük faizi ile ihtiyaç kredisi kullanabilen müşteriler finansal sorunlarına çözüm üretebiliyorlar.

814 TL toplam faiz maliyetiyle QNB Finansbank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor!

Türkiye'de ihtiyaç kredisi aylık faizleri yüksek maliyetleri gerektirmesi nedeniyle özel ihtiyaç kredisi kampanyaları çok büyük ilgi görüyor. Son günlerin en özel ihtiyaç kredisi kampanyasını da QNB Finansbank açıkladı. QNB Finansbank müşterileri oldukça uygun maliyetlerle nakit desteği alabiliyorlar. Ancak bu kampanyanın özel koşulları bulunuyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZİNDE DEV İNDİRİM!

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre ihtiyaç kredisi aylık faizinde dev indirim yapıldı. Müşteriler normalde aylık yüzde 1,74  faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Ancak bu kredi kampanyasında müşterilere faiz indirimi uygulanıyor. Kampanya kapsamında aylık yüzde 0,98 faizle ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Bu faiz oranı ile diğer bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmanın imkanı bulunmuyor. 

36 AYA KADAR VADE

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 36 aya kadar vade imkanından yararlanabiliyorlar. Ancak bu 50 Bin TL'lik limitle sınırlandırıldı. 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki ihtiyaç kredileri 24 aya kadar vade ile veriliyor. 100 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri ise en fazla 12 ay vade ile kullandırılıyor. QNB Finansbank'ın bu azami vade sürelerini arttırma gibi bir yetkisi bulunmuyor. Bu kararı BDDK veriyor. 

MOBİLDEN MÜŞTERİ OLANLARA ÖZEL KREDİ!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özel şartları da açıklandı. Buna göre bankanın mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olma talebinde bulunulması gerekiyor. Bunu yapan müşteriler aylık 0,98 faizle ihtiyaç kredisi çekme imkanı buluyorlar. Bu koşulu yerine getirmeyenlere düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmıyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

814 TL toplam faiz maliyetiyle QNB Finansbank 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor!

QNB Finansbank örnek bir maliyet hesaplama tablosu yayınladı. 12 ay vadeli olarak kullanılabilen bu özel kampanyalı ihtiyaç kredisi için müşterilere aylık 0,98 oranında kredi faizi uygulanıyor. 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 901 TL kredi taksiti ödüyorlar. Toplamda ise 10.814 TL ödeme yapılıyor. Ödenmesi gereken toplam faiz maliyeti sadece 814 TL oluyor.

SONRAKİ HABER