Ağustos zammı fiyatları uçurdu! Honda Civic güncel fiyat listesi!

Firmalar sıfır kilometre araçların fiyatlarını güncelliyorlar. Çokça tercih edilen modellerden olan Honda Civic ne kadar oldu? Sıfır kilometre Honda Civic fiyat listesi...

Honda Civic güncel fiyat listesi!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Otomobil firmaları araç fiyatlarında her ay zam uyguluyorlar. Artan maliyetler ve döviz kurlarının etkisiyle araçların fiyatları yükseliyor. Sıfır kilometre otomobillerin fiyat listelerini güncelleyen firmalardan birisi de Honda oldu. Honda’nın seçkin modellerinden olan Honda Civic ne kadar oldu?

HONDA CİVİC MODERN TASARIMI İLE DİKKAT ÇEKİYOR!

Honda firmasının amiral modellerinden olan Honda Civic’in 2022 modelinde en çok dikkat çeken modern tasarım oluyor. Daha önceki modellere göre çok daha güzel bir görünüme sahip olan Honda Civic bunun karşılığını satış rakamlarında görmeye devam ediyor. Bunun yanında Honda Civic gelişmiş teknik özellikleri ile üstün sürüş performansını kullanıcılarına sonuna kadar yaşatıyor.

EN UCUZU KAÇ TL OLDU?

Honda Civic model bir sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlerin önemli bir bütçeyi, gözden çıkarmaları gerekiyor. Türkiye piyasasında 5 ayrı donanım seçeneği ile satışa çıkarılan Honda Civic en düşük donanımının satış fiyatı 749.300 TL oldu. Ağustos zammından önce bu otomobil 727.400 TL’den satılıyordu. Haziran ayında ise bu otomobilin fiyatı 679.800 TL olarak satılıyordu. Temmuz ayında yaklaşık 45 bin TL zamlanan Honda Civic’e Ağustos ayında 18 Bin TL civarında zam yapıldı. Bu fiyat değişimleri Honda Civic’in en düşük donanımlı modeli için geçerli.

HONDA CİVİC AĞUSTOS FİYAT LİSTESİ!

-Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Eco Otomatik Premium: 749.300 TL
-Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Eco Otomatik Elegance: 821.200 TL
-Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Eco Otomatik Executive: 889.600 TL
-Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance: 805.800 TL
-Honda Civic 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive: 880.200 TL